Efektivní sušení prádla je možné! Díky dryperátoru!

Nemáte dostatek místa pro sušení vašeho prádla? Chcete se konečně zbavit nevzhledného sušáku, na kterém vypadá prádlo hrozivě a navíc téměř všude překáží? Chcete mít své prádlo vždy dokonale suché a to během chvíle? Pokud ano, měl by vás zajímat dryperátor!

 

Unikátní řešení přináší vysokou efektivitu !
sušení prádlaDryperátor je označení pro unikátní sušící skříň. Jedná se o převratnou novinku na české trhu, která potěší všechny hospodyně. Dryperátor – je totiž unikátní skříň, ve které se nachází tepelný výměník – ten funguje jako zdroj tepla, ve skříni je také umístěn variabilní věšákový systém a ve výbavě nechybí ani ventilátor pro lepší cirkulaci teplého vzduchu. Díky tomuto vybavení dryperátor zajistí efektivní a rychlé sušení prádla. Dryperátor se obvykle umísťuje do koupelny, kde ho lze využít i jako doplňkový zdroj vytápění. Sušící skříň můžete využít také  k vyvětrání prádla po sportu nebo načichlého prádla z restaurace.

 

Do každé koupelny
Dryperátor je vlastně skříň bez zad a umisťuje se na stěnu. V koupelně tak zabere pouze minimum místa. Korpus skříně je vyroben z lamina se zvýšenou odolností proti vlhkosti a více namáhané díly jsou vyrobeny z voděodolné překližky. Dvířka mají bílou barvu, ale pokud budete chtít, můžete zvolit i jakoukoliv barvu a její odstín ze stupnice RAL. Možný je dokonce i foliový tisk. Díky němu můžete mít ve dveřích s hliníkovým rámečkem vlastní obrázek nebo obrazec. Z dryperátoru tak můžete udělat i výrazný designový prvek vaší koupelny.

 

Díky dryperátoru se jednou pro vždy zbavíte nevzhledných sušáků a zajistíte si, že budete mít vždy prádlo dokonale suché.

 

Více informací najdete na www.dryperator.cz