Každý nábytek potřebuje kvalitní spojovací materiál

Správný výrobce nábytku jistě ví, aby mohl vyrobit kvalitní produkt, musí být hleděno především na kvalitu a přesnost provedení. Záleží nejen na kvalitě použitého materiálu, ale také všechny spojovací prvky musí splňovat vysoké nároky na kvalitu, bezpečnost a také na dokonalý vzhled.
 
 
  

Nakupujte spojovací materiál Wintech
Jestli se také řadíte mezi výrobce nábytku, jistě hledáte spolehlivého dodavatele spojovacího materiálu pro své výrobky. Nechtějte se spokojit pouze s průměrem, kvalitní nábytek totiž potřebuje veškeré díly té nejvyšší kvality. Spojovací materiál netvoří žádnou výjimku. Finální výsledek výrobce nábytku musí vypadat perfektně. Sebemenší chybička může poškodit vaši pověst a zákazník může být nespokojen. Společnost Visimpex, distributora spojovacího materiálu Wintech, si je tohoto faktu vědoma a pro své zákazníky nabízí spojovací materiál nábytku opravdu dokonalé výroby.

šroub

Vše, co nábytek potřebuje
Společnost Visimpex nabízí široký sortiment spojovacího materiálu, který uspokojí všechny potřeby výrobců nábytku. Je si vědoma vysokých nároků na kvalitu a možnosti povrchových úprav a nabízí ucelený sortiment produktů. Výrobci mohou vybírat z mnoha variant závrtných matic s límcem, matic spojovacího článku, eurovrutů, okrasných dělitelných šroubů, konfimátů, policových podpěrek, šroubů spojovacího článku a také šestihranných klíčů na dotahování. Všechny tyto potřeby nabízí Visimpex v mnoha velikostech a z různých materiálů, ze kterých si každý výrobce jistě vybere ten pravý model pro svou výrobu.

Kompletní nabídku spojovacího materiálu pro výrobce nábytku naleznete na www.wintech.cz