Stavba roubenek a nejen jich bez problémů? Jde to!

Zkuste kontaktovat specializovanou firmu s názvem Roubenky Roubal a přesvědčte se sami.
 

Proč Roubenky Roubal?

Firma Roubenky Roubal je přední dodavatel klasických dřevostaveb pro oblast Krkonoše a Podkrkonoší. Hlavní specializací firmy Roubenky Roubal je realizace staveb. Konkrétně se jedná o rubenky, poloroubenky, dřevostavby a hrázděné stavby v klasickém retro stylu.

 

Co firma nabízí?

Především je to kompletní servis. Nadstandartní péčí a profesionálním přístupem  se firma Roubenky Roubal snaží vyjít zákazníkům maximálně vstříc. Firma vám zajistí vše potřebné, co se ke stavbě vašeho domu váže vč. projektové dokumentaci a stavebního povolení, zemních prací, návrhu a vybavení interiéru.
 

Stylové vybavení interiéru

Dnes už lidé netouží po apartmánových bytech, zákazníci firmy Roubenky Roubal  jsou lidé, kteří dali přednost klasické roubence,, která v dnešní době splňuje požadavky náročného klienta a svým vybavením  ho nezatíží v době, kdy chce relaxovat… Navrhneme  a zrealizujeme Vám  interiéry s použitím starých materiálů (kámen, fošny atd.) a tím vytvoříme osobitý interiér, do kterého se budete rádi vracet.
 

Více informací, fotografie realizovaných staveb a kompletní nabídku služeb naleznete na www.roubenkyroubal.cz . Nečekejte už!