Sauna – ta pravá relaxace

Jistě to znáte – sychravé počasí, které s sebou přináší podzimní a také pomalu se blížící mrazivé zimní období, nás mnohdy dostávají do psychické nepohody, dostavuje se únava. Tělo je prochladlé, nestihne se dostatečně ohřát a vy si často přijdete bez energie. Sauna je ideální volbou pro relaxaci těla, jeho prohřátí, regeneraci a tím i doplnění postrádaných sil.

 
  

Proč platit za drahé sauny v salonech?
saunaJistě jste už i vy vyzkoušeli kouzlo a blahodárné účinky sauny, ať už v lázních, salonech či jiných rehabilitačních nebo wellness zařízeních. Proč ale donekonečna platit za saunu v drahých lázních, když si můžete pořídit vlastní? Mít vlastní saunu představuje komfort, který si budete užívat stále, bez dojíždění, v pohodlí domova. Kouzlo sauny si budete moci dopřát kdykoliv, bez ohledu na počasí nebo čas. Jak na to?

Vital Trend nabízí sauny pro každého
Společnost Vital Trend s.r.o. se již dlouhá léta zabývá výrobou typizovaných saun a výrobou saun na míru pro veřejné i domácí užití. Můžete si tedy nechat vyrobit saunu přesně podle vašich představ a možností, a to do interiéru nebo třeba i na zahradu. Nabízejí se zde tři základní druhy relaxace: finská sauna, infrasauna a kombinovaná sauna. Finská sauna představuje tradiční metodu sanování, založenou na otužení organismu (vysoké rozehřátí a následné zchlazení organismu). Infrasauna je určena pro hloubkové prohřátí, uvolnění problémových partií těla a detoxikaci organismu. Kombinovaná sauna je spojením obou těchto procedur, je tedy ideální volbou pro ty z vás, kteří se nemohou rozhodnout, kterou metodu zvolit nebo si rádi dopřejí obojí.

Zvažujete, kterou saunu zvolit? Potřebujete poradit s prostorem nebo s umístěním sauny? Potřebujete řešit atypickou saunu, nevyhovují vám typizované rozměry? S jakýmikoliv dotazy se neváhejte obrátit na pracovníky Vital Trendu, rádi vám poradí.

Kompletní nabídku saun na míru naleznete na www.vital-trend.cz.