Když padá listí …

Červená, žlutá, hnědá, to jsou ty pravé barvy podzimu. Od momentu, kdy dopadne první list na zem, začíná podzimní kolotoč s úklidem listí. Je to nekonečná práce. Sotva vše shrabete, foukne lehce větřík a již abyste začínali znovu.

Při úklidu listí se ovšem dá použít šikovný pomocník, který doslova vyfouká listí i z nejzazších zákoutí vaší zahrady.

Fukar na listí Kärcher LBL 4 AKU dokáže proudem vzduchu sfouknout listí z trávníku a nafoukat je na malé kupky, které pak už jen přemístíte na kompost nebo vyvezete. Výrazně šetří čas při úklidu zahrady. Díky silnému výkonu jej můžete využít nejen na listí, ale také při odstraňování zeleného odpadu po řezu křoví a drobnějších větví, plevele po pletí, posekané trávy, ale využijete jej i při úklidu nečistot z garáže např. pilin. Max. rychlost dosahuje 250 km/h. Fukar má dvě rychlosti, takže vám i pomůže zvelebit květinové záhony tím, že z nich jemně vyfoukáte napadané listí i opadané okvětní lístky, ale neponičíte živé květy.

Kärcher LBL 4 AKU je napájen 36V baterií, má odnímatelnou plochou hubici s integrovanou ostrou hranou, díky které lze kontrolovaně a cíleně přemisťovat i vlhké a zašlapané listí. Ergonomický design a nízká váha (pouze 2,2 kg) zajišťuje dokonalé vyvážení přístroje při práci, aniž by vás brzdila únava.

Díky Kärcher platformě 36 V Battery Power může být přístroj napájen dvěma typy baterií, které umožňují různou délku práce – 2,5 Ah baterii (max. 15 min.) nebo 5,0 Ah (max. 30 min.). Na tomto typu baterií můžete během práce sledovat zbývající čas.

 

*36V baterie není součástí vybavení.

Doporučená cena: 3590 Kč*

www.karcher.cz www.svetcisteni.cz