Interiérové Obklady

Kousek přírody do každého pokoje

Stylové obložení značky Drdlík vykouzlí ve vašem domě jedinečnou atmosféru, do které se budete rádi vracet.

V naší nabídce najdete obklady z nejrůznějších materiálů, například:

Obklady můžete vybírat nejen podle materiálu, ale i designu. Dodáváme obkladové panely od předních evropských výrobců – a na své si u nás přijdou milovníci moderny i retro stylu. Zakoupit si u nás lze také vybrané příslušenství k obkladům pro snazší instalaci.

Dřevěné obklady

Obložení ze dřeva působí na stěně útulným dojmem. A díky kvalitnímu zpracování vám vydrží krásné po mnoho let. Dřevěné obklady mají široké možnosti použití – hodí se do ložnice, obýváku i chodby. Dodáváme i speciální obložení z tvrdého dřeva, které je vhodné k umístění do kuchyně či koupelny.

Nabízíme obklady z nejpopulárnějších druhů dřeva, jako je:

  • dub,
  • buk,
  • bříza,
  • jasan,
  • smrk,
  • exotické dřeviny (např. wenge, merbau, zebrano),
  • a mnoho dalších.

Milovníci designu ocení také naše obklady Shipwood ze dřeva starých lodí.

Kamenné obklady

Přírodní obložení z kamene či břidlice je vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Jeho využití je skutečně všestranné. Skvěle doplní horské sruby i moderní novostavby. Kámen je velmi odolný materiál, který vydrží vlhko i žár. Proto se hodí i na místa, kde jiné obklady neobstojí.

Betonové obklady

Moderní betonové obložení je perfektní volbou do rodinných domů i komerčních prostor. Má skvělé technické vlastnosti, a navíc je k dostání v řadě designových provedení.

Sádrové obklady

Dekorativní obklady ze sádry jsou primárně určené pro vnitřní použití. Vzhledem připomínají kamenné obklady, bývají však cenově dostupnější.

Cihlové obklady

Nadčasové cihlové obklady skvěle doplní zahradní altány i domy v rustikálním stylu. Báječně vypadají a potěší také svojí odolností.

Váháte, který obklad vybrat? Zeptejte se našich expertů.

Dekorativní obklady jsou optimálním řešením, jak zlepšit či změnit vzhled interiéru i exteriéru. A nelze na ně pohlížet pouze z estetického hlediska – nejsou totiž jenom nápaditou a vkusnou dekorací, což znamená, že zdi a stěny nejen zdobí, ale zároveň je chrání. Tvoří tedy ve vašem bytě nebo na zdech domu jakýsi funkční ochranný prvek. Mohou posloužit jako ochrana proti vlhkosti, poškození, požáru.

Při výběru obkladů je zapotřebí předem promyslet několik důležitých faktorů:

¨ Styl zařízení bytu či vzhled domu – zvažte, jaký typ obkladů se pro váš interiér (vnitřní obklady) nebo exteriér (venkovní obklady) nejlépe hodí. Zda mají být v provedení rustikálním, minimalistickém, anebo třeba klasickém.

¨ Funkce obkladů – neméně důležitý je materiál obkladů. Ten by měl esteticky doplňovat a současně chránit vaše stěny a zdi (betonové obklady, keramické obklady, břidlicové obklady, cihlové obklady, aj.). Proto je téměř nutností do různých místností volit obklady v různém materiálovém provedení: obklady do koupelny vyberte takové, které budou odolávat vlhkosti; do místnosti, z níž se často ozývá hluk, vyberte obklady, které dokáží vytvořit protihlukovou izolaci vaší stěny (akustické panely); jiné obklady mohou v místnosti udržet teplo, a podobně.

¨ V případě interiéru vezměte v úvahu tvar a velikost místnosti – obklady mají odpovídat proporcím pokoje, aby jeho vzhled podtrhly a doplnily. Neměl by se z nich stát ústřední bod, vedle nějž by architektura místnosti zcela zanikla.

Aby se vám, zákazníkům, z nabízených obkladů lépe vybíralo, uspořádali jsme je pro vás do různých kategorií a podkategorií (obklady dle designu, obklady podle materiálu, obklady dle použití, obklady dle umístění). Neméně důležitou podkategorií je i příslušenství k obkladům. Takto se budete snadno orientovat a rychle si najdete sortiment, o který máte zájem.

Stavební obklady poskytují dokonalou kombinaci elegance a praktického využití pro váš interiér i exteriér. Nabízíme široký výběr různých obkladů, díky kterým můžete proměnit svůj domov, zahradu nebo komerční prostor v místo, které bude zářit stylem. Barva, vzor, velikost a povrchová úprava obkladů jsou pro výsledný efekt velmi důležité. Podívejte se, co vám můžeme nabídnout!

V našem e-shopu najdete obklady z různých materiálů, včetně keramických, betonových, kamenných, sádrových, břidlicových, dřevěných a dalších, abyste dosáhli požadované estetiky a odolnosti. Jedná se o obklady naší české firmy Drdlík, která má letité zkušenosti s kvalitními a krásnými produkty, ale také od dalších známých výrobců, jako je např. Haro, ShipWood, Magicrete nebo Stegu, kteří se postarají o to, abyste dostali produkty nejvyšší kvality.

Naše obklady jsou vhodné pro různé aplikace – od interiérů, koupelen, kuchyní až po venkovní terasy, zahrady a fasády. Možnosti zahrnují: motivy připomínající dřevo, imitace cihel nebo kamene.

TIP! Vybrali jste obklad, ale nevíte jak si představit výsledek? Podívejte se na náš blog, kde naleznete inspiraci nebo si nechte udělat návrh vizualizace vašeho interiéru.

Kromě obkladů zde najdete i příslušenství. Široká škála lepidel, spárovací hmoty, penetrace či impregnace, zajišťuje správnou instalaci a dokončení vašeho produktu.

Váš tým DRDLIK: www.drdlik.cz , www.strecha-je-hra.cz