Poznejte luxusní markýzy proti dešti, jež vám budou sloužit mnoho let

Blíží se léto, a tak mnozí z nás, kteří mají venku prostor s posezením, hledají možnosti, jak jej co nejefektivněji zastínit. Možností je několik, přičemž každá má jistě něco „do sebe“. Pokud chcete trvanlivé řešení s výborným vzhledem, které se hodí do prostředí moderního i venkovského, poohlédněte se po kvalitních markýzách.

 

Markýzy s vysokou kvalitou a mnoha designy

U nás můžete koupit ty nejlepší a nejkvalitnější markýzy na webových stránkách t-shade.cz. Najdete zde markýzy vyráběné zákazníkům na míru, na něž je poskytována záruční doby 5 let. Mají luxusní design, vybírat můžete z mnoha látek i barev konstrukcí. Je tak možné vybrat obrovské množství kombinací a docílit markýzy elegantní, veselé, barevné, jemné, nenápadné, jednoduše takové, jakou si přejete.

Abyste si mohli představit, jak rozmanitě mohou markýzy vypadat, na t-shade.cz najdete pro vaši inspiraci i mnohé realizace provedení v nedávné minulosti.

 

Vyberte si typ markýzy, kterou hledáte

V nabídce obchodu je několik typů markýz. Jedná se o kazetové markýzy proti dešti, markýzy bez kazety, markýzy pro zimní zahrady nebo samostojné markýzy. Všechny markýzy od společnosti Markilux jsou určeny proti slunci i dešti.

Výsuvné markýzy jsou velmi univerzální, můžete je použití jak k zastínění terasy nebo dvorku, tak na balkon či pro zimní zahradu. Velmi praktická je i boční markýza, která vám zajistí závětří, stín a soukromí před zraky kolemjdoucích či sousedů při sezení na terase či jinde. Používá se i jako stínění pro velká okna.

 

Stín na terase, balkoně i v zimní zahradě

Na terase i balkoně se díky slunci v létě bez zastínění nedá dlouhodobě sedět. Proto je markýza tak žádaná a hodí se i pro zastínění zimní zahrady, abychom ve skleněné místnosti nebyli jako ve skleníku. Právě u zimních zahrad je speciální markýza nejefektivnější formou stínění.

Více informací najdete na t-shade.cz.