Kouzlo dřevěných chalup je stále tady

Přemýšlíte o nákupu chaloupky, na které byste si mohli užívat své volné víkendy, nebo jí také dlouhodobě obývat? Nejkrásnější chalupy jsou bezpochyby dřevěné. Nová dřevostavba dokáže v každém z nás probudit pocit štěstí a spokojenosti.

 

 

Dřevostavby pro každé využití
Pokud chcete mít ze své chalupy opravdu radost a nezatěžovat s starostmi s opravami je vždy lepší nechat si postavit novou chaloupku. Nově postavené dřevostavby si v sobě zanechávají kouzlo přírodního dřeva a vy si můžete své bydlení v nich užívat opravdu bez starostí. Kde najít kvalitního výrobce dřevostaveb, který by chatu postavil pečlivě a rychle? Stačí navštívit stránky společnosti Rykos s.r.o. Tato firma se zabývá výrobou a realizací dřevostaveb veškerých rozměrů. V jejich sortimentu naleznete i modely, které se dají využít jako chalupa s velice komfortními rozměry a kvalitním materiálem.

tomik II

tomik IItomik II

Tomík 2 je správnou volbou chalupy
Model Tomík 2 je typem dřevostavby z dílny společnosti Rykos s.r.o. Jedná se o velmi atraktiví patrovou chalupu s půdorysem 4,5x6m. Je jistě tou správnou volbou, pokud si na své chatě chcete užívat pohodlí a prostor. Zastavěná plocha při stavbě činí 78,75m2. Přízemní část dřevostavby obsahuje obytnou místnost, kuchyňský kout a sociální zařízení. V patře naleznete dvě samostatné ložnice. Tento model dřevostavby může být využit i k celoročnímu obývání.

Kompletní informace nejen o tomto druhu dřevostavby naleznete na www.rykos.cz.