Umělý i přírodní dodá styl

Kamenné obklady a dlažby jsou nestárnoucí klasikou v oblasti interiérů i exteriéru. Nyní se ale oba druhy dočkaly významné modernizace a právě tu přináší na český trh společnost SiluSTONE – špičkový odborník na dlažby a obklady.

 

 

 

Jedinečná nabídka

Společnost SiluSTONE se specializuje na výrobu a prodej moderních obkladů a dlažeb. Můžete si vybrat ze dvou variant. První z nich jsou obklady a dlažby z revolučního umělého kamene. Ten má srovnatelné vlastnosti s kamenem přírodním a je jeho úspornější variantou.

 

 

SiluSTONE má připravenu unikátní nabídku dlažeb i obkladů právě z tohoto jedinečného materiálu. Pokud chcete dodat svému interiéru nebo exteriéru atmosféru pomocí kamenného vzhledu, neexistuje pro vás lepší řešení. Jediný problém, který budete mít je, že si budete muset vybrat ze široké palety vzorů a barev.

 

 

Přírodní kámen pro náročné

Velmi obsáhlá je nabídka SiluSTONE i kategorii dlažby a obkladů z přírodního kamene. Všichni nároční zákazníci, kteří touží po luxusu, si určitě přijdou na své. Opět na vás čeká široká paleta barev a provedení – vybírat můžete mramor, čedič, žulu, břidlici a další.

 

 

Realizace o A do Z

Každý zásah do interiéru nebo exteriéru potřebuje propracovaný plán. I s tím vám společnost SiluSTONE pomůže. V první fázi si můžete nezávazně domluvit schůzku s techniky, kteří vám poradí s tím, kam by bylo možné a vhodné dlažbu nebo obklady umístit. Můžete si také objednat vizuální projekt a pozor to vše zcela zdarma! Pokud se rozhodnete pro samotnou realizaci, SiluSTONE bude vaším partnerem. Zařídí vše přes dovoz materiálů (doveze zboží přímo k vám domů a také zcela zdarma) a provede samotnou instalaci dlažby i obkladů. Vy můžete jen sledovat, jak jde odborníkům ze SiluSTONE práce od ruky. Určitě vás potěší i fakt, že na dlažbu i obklady dostanete záruku 10let. Taková nabídka se prostě neodmítá!

 

Oživte své bydlení! Více informací a kontaktní údaje naleznete na www.silustone.cz.