Jaký typ schodiště potřebujete do své novostavby?

Možností provedení schodišť v dnešní době je opravdu mnoho. A to jak po stránce materiálové, tak po stránce provedení a tvaru.

 

Do každého prostoru se v dnešní době dají vyvinout a vyrobit takové druhy schodů, které by skvěle zapadly do daného prostoru, působily elegantně a zároveň nabízeny maximální komfort a bezpečí.

 

Je ale zapotřebí vybírat u specialistů, kteří mají zkušenosti, jsou schopni vyrábět schodiště v mnoha provedeních a hlavně z kvalitních materiálů.

 

Potřebujete takové schody? Prohlédněte si nabídku JAP

Společnost JAP je na schody a schodiště do interiérů i exteriérů rodinných domů specialistou. Materiálové provedení schodišť této značky může být dřevěné, kovové nebo kombinované.

 

V každé této oblasti je sortiment zastoupen hned několika variantami provedení. Velký důraz je při vývoji a výrobě kladen především na spojení vysoce kvalitních vstupních materiálů, přesné a odborné výroby a zachování elegantního designu. Schodiště JAP jsou tedy odolná a přesto elegantní.

 

V jakých variacích se vyrábí?

Výrobní program JAP zahrnuje hned 4 základní typy schodišť. Každý typ může být vyroben v mnoha různých variantách provedení, v závislosti na daném prostoru. Prvním typem jsou segmentová schodiště.

 

Hodí se všude tam, kde schodiště nemohou být přímá. Nejčastějšími variantami provedení jsou typy do písmene I, L nebo U. Dalším typem jsou točitá schodiště. Ta se nejčastěji využívají v místech, kde je opravdu zapotřebí maximálně šetřit s prostorem.

 

Vzdušné a elegantní provedení pak nabízí bočnicová schodiště, která jsou dalším typem z nabídky JAP. Posledním typem schodišť jsou pak třmenová schodiště. Ty se od ostatních druhů odlišují tím, že nemají schodnice. Jednotlivé stupně jsou upevněny přímo do zdiva.

 

Ke každému typu i zábradlí

Společnost JAP ale ve svém výrobním programu nemá jen tyto schody, ale mnohem více. Součástí každého schodiště by mělo být i zábradlí. V této oblasti nabízí JAP nerezové stavebnicové systémy zábradlí s několika druhy výplní.

 

Dále také vyvíjí a vyrábí pouzdra pro posuvné dveře. Ve všech oblastech výroby má na našem i evropském trhu vysokou úroveň kvality. JAP je stabilní společností se silným zázemím.

 

Detailní nabídku schodišť JAP najdete na www.schody-jap.cz