Garážová vrata dělají dům aneb kvalita od českého výrobce

 

Říkáte, že stojíte před nelehkým úkolem, který tkví ve výběru garážových vrat? Ano, máte pravdu, že jde o vizitku celého domu a rovněž komfortní zajištění vašeho vozidla, proto jsou garážová vrata Lomax tolik vyhledávanou značkou na českém trhu. Společnost Lomax se na scéně objevila v roce 1992 jako naprostý nováček v této choulostivé oblasti. Dnes se může pochlubit majoritním postavením a největším výrobcem garážových vrat u nás. Momentálně v jejich nabídce nalezneme i předokenní rolety, vrata a brány a v neposlední řadě i vysoce kvalitní ploty. Od roku 2000 se společnost Lomax stala první firmou, která všechny panely a sekční vrata vyrábí bez jakékoliv pomoci.

 

Proč garážová vrata Lomax

Garážová vrata už dávno nejsou jen uzavíracím systémem prostoru pro vozidlo. Aktuální doba požaduje mnohem více. Jde o nedílnou vizuální součást vašeho domu, proto se při jejich výrobě klade maximální důraz na design a také na estetiku. Společnost Lomax tak nabízí široké spektrum modelů a typově odlišných variant i s ohledem na způsob otevíraní a materiálové provedení. Každá zakázka prochází pečlivou analýzou. Vrata přímo na míru jsou samozřejmostí.

 

Sekční garážová vrata

Asi nejčastěji vyhledávané jsou sekční garážová vrata. Jak už samotný název napovídá, tak jde o vrat sestavená z několika sekcí. Pomocí speciálních torzních pružin tak zajedou pod strop a šetří místem, jelikož odpadá nutnost jejich otevírání. Stejně tak se chovají i posuvná vrata kopírující dráhu boční stěny domu. V případě, že jste omezeni prostorem a každý metr navíc je pro vás bolestným zásahem do citlivého místa, můžete se rozhodnout pro průmyslová nebo rolovací garážová vrata. Snadnou instalaci bez nutnosti stavebních úprav ocení téměř každý. Nahlédněte do kategorie garážová vrata ceník a seznamte se s aktuální nabídkou na stránkách lomax.cz