Křeslo do nonstop provozů Executive

 

Práce s počítačem dnes patří k těm nejobvyklejším náplním zaměstnaneckých povinností. Většina lidí u něj tráví několik hodin denně. Takzvaná sedavá povolání jsou typická minimem pohybu, strnulou šíjí a bolestmi zad vystřelující až do nohou. Tento vynucený životní styl neprospívá lidskému zdraví ani psychice. Z tohoto důvodu bylo navrženo křeslo do nonstop provozů, které se mimo své ergonomie vyznačuje řadou funkčních prvků a podpůrných prostředků. Lidé, na něž jsou v jejich zaměstnání kladeny vysoké nároky, by proto měli vědět o speciálně navrženém sedacím nábytku.

 

 

Dobře odvedená práce si žádá kvalitní vybavení

Každodenní nápor a nepohodlí způsobené prací v jedné poloze se dá zvládnout pouze s prvotřídním pracovním vybavením a pomůckami. Mezi tento typ kancelářských židlí rozhodně patří křeslo Executive od anglického výrobce KAB//Seating. Produkt Vás oslní ovládáním vzduchových opěrek, které dokonale přilehnou k zádům či bokům a krásně vám je zpevní. Křeslo má i mnoho dalších funkcí, které splňují vysoké nároky na dlouhé sezení.

 

Aby sezení nebolelo

Křeslo Executive disponuje konstrukcí s variabilními prvky, které umožňují nastavitelnost všech podpor a opěrek. Mimo výškově nastavitelného sedáku a proměnlivého sklonu opěradla můžete pohybovat bederní opěrkou, oporou hlavy i sklopnými područkami. Tuhost materiálů a tvarování křesla v nejvyšší míře respektují ergonomii lidského těla. Nosnost křesla Executive je certifikována na 150 kg a další certifikát získala i jeho ergonomie. Pevná kolečka jsou praktickou součástí křesla, které díky nim obstojí i na koberci. V pohybu už Vám tak na pracovní ploše nebude bránit vůbec nic. Křeslo Executive by mělo patřit do základního pracovního vybavení všech celodenních a nonstop provozů.  

 

Speciální účel křesla

Executive je pracovní židle primárně určená do nonstop provozů. Všechny jeho funkce proto nejvíce ocení zaměstnanci dispečinků, pohotovostních služeb nebo zařízení s náročným provozem. Jde o profese, které pracují s počítačem dokonce 10–12 hodin denně, i déle. Společnost TOP OFFICE je výhradním dovozcem kancelářských křesel od anglického výrobce KAB//Seating.