Hluk, nepřítel těžkého kalibru

V dnešní době, kdy je čím dál tím větším problémem boj s ­hlukem, který ohrožuje lidské zdraví, je nalezení cesty k­ jeho odstranění velmi duležité. Překvapive jednoduchý systém Wolf® dokonale odhluční váš byt a ­vy si budete opět užívat vytouženého ticha. Desky mužete použít na ­podlahy, stěny, stropy i ­šikminy. Pokládka nebo montáž se provádí suchou cestou. Na­ podlaze musí desky ležet celoplošne v­ kontaktu s­ podkladem, u­ stěny a­ stropu  montujeme desky na­ pomocný rošt. Na­ desky šroubujeme jako finální povrchovou úpravu napr. sádrokarton, který
už polepíte vaší oblíbenou tapetou nebo natřete oblíbenou barvou. U­ podlah je možné použít libovolnou podlahovou krytinu, jako je linoleum, koberec, dlažba nebo laminát. Obrovskou výhodou je tlouštka desky, pouhých 15 mm. Pri této tlouštce izoluje stejne jako 300 mm tlustá stěna z­ tvárnic. Tím pádem minimálne zmenšíte svuj obytný prostor
a­ nebude třeba podřezávat dveře a ­zárubně. Desky Wolf® snášejí velké plošné a ­bodové zatížení, nemusíte se tedy bát umístit na ­podlahu knihovnu nebo kuchynskou linku.

Z ČEHO JSOU DESKY VYROBENY?
Desku zvukové izolace tvoří vrstevnatý papírový karton z­ potravinárského průmyslu, který je zcela naplněný velmi jemným kremičitým pískem. Výrobek je naprosto zdravotně nezávadný a­ biologicky odbouratelný. Je vhodný i­ do­ místností pro alergiky. Desky Wolf® vyrábí od­ roku 2003 německá firma Wolf Bavaria. Desky jsou dodávány do ­celé Evropy, USA a­ Kanady. Od­ roku 2010 je na­ náš trh dodává firma CIUR a.s., která zajistí dodávku i ­montáž. Díky systému suché pokládky a ­montáže probíhá vše velmi rychle a­ jednoduše. Desky jsou ihned pochuzné a­ bez casových prostojů mužeme pokládat finální krytinu. Tím se stává celá pokládka nebo montáž velmi efektivní a­ cenově výhodnou. Desky se rovněž velmi dobře uplatňují v­ dřevostavbách. Časté obavy stavebníků z ­hlučnosti uvnitř dřevostavby jsou díky deskám Wolf® zbytečné.

izolaceizolace

NESTĚHUJTE SE, ALE IZOLUJTE!
Veškeré technické a­ obchodní informace o­ nabízených produktech Wolf® najdete také na­ webové stránce  www.wolfdesky.cz. V ­případě vašeho zájmu mužete kontaktovat techniky spolecnosti CIUR a.s. a­ domluvit si schůzku přímo na­ místě. Na­ základě obhlídky Vám technik doporučí nejefektivnejší řešení a­ vypracuje cenovou nabídku. Potom už je jen na ­Vás, jak se rozhodnete.

izolaceizolace

Více na www.ciur.cz