Vracejte přírodě vodu čistou

Potřebujete ze svého domku odvézt odpadní vodu, ale nemáte možnost připojení do kanalizace, která by vodu odvedla do centrální čističky odpadních vod? Vodu, kterou si z přírody bereme čistou, bychom také měli přírodě čistou vracet. Přesně proto jsou tu domovní čističky odpadních vod od společnosti Ekoplast s.r.o.

 
  

Hlavní výhody domácích čističek
čistička odpadních vodČističky od společnosti Ekoplast se vyznačují především svou vysokou účinností a spolehlivostí. Účinnost čištění je až 95%. Spolehlivý chod je zaručen i při přerušovaném nátoku do čistírny. Na výrobu čističek se používají pouze kvalitní nekorodující materiály, které zaručují dlouhou životnost produktu. Vaše okolí nebude obtěžováno žádným zápachem ani hlukem, protože konstrukce se zpravidla osazuje pod terén. Osazení a aplikace čističky je jednoduchá a snadná. Náklady na provoz a energie pro chod čističky odpadních vod jsou opravdu minimální.

Jak čističky fungují?
Soplečnost Ekoplast si pro své zákazníky s rodinnými domky připravila sérii čističek odpadních vod BIOFLOW. Jedná se o je typovou řadu mechanicko-biologických čistíren odpadních vod určených pro čištění splaškových odpadních vod z rodinných domů a rekreačních objektů. Čistička se skládá z jednoho kompaktního celoplastového kontejneru z polypropylenu děleného přepážkami na jednotlivé funkční prostory. Do čističky odpadních vod lze vypouštět odpadní vody z koupelen, sociálních zařízení, kuchyní a myček nádobí.

Více informací a kompletní nabídku čistíren odpadních vod naleznete na www.ekoplast.cz.