Kupte si vlastní stánek

Máte podnikatelského ducha a chtěli byste ho uplatnit pomocí prodeje ve stánku? Stánkový prodej je druhem prodeje s minimálními počátečními náklady a pokud byste měli stylový dřevěný prodejní stánek vybavený stylovým zbožím, jistě máte vysokou šanci na velmi solidní výdělek. A kvalitně zvolený stánek je základem úspěchu.
  

 

Dřevěné prodejní stánky všech druhů i velikostí
Pokud jste se již rozhodli, že si chcete pořídit kvalitní stánek pro prodej zboží nebo potravin, volte stánky dřevěné. Dřevěné stánky jsou specifickým druhem dřevostavby, zaujmou svým kouzlem již na první pohled a mohou být i designově zajímavější, než stánky z ostatních materiálů. Společnost Delta Svratka s.r.o. nabízí široký výběr prodejních stánků, které najdou využití opravdu všude. Základem je vždy použití velmi kvalitního materiálu s pečlivým zpracováním. To dodá stánkům větší pevnost a odolnost.

prodejní stánek

Stánky pro malé i větší podnikatele
Delta Svratka se nezabývá pouze výrobou jednoho modelu stánku. Jejich sortiment jistě uspokojí každého a nezáleží na tom, co chcete prodávat. Vždy si vyberete ten správný stánek pro vás. Nejjednodušším modelem jsou stánky plátěné. Tyto stánky jsou především určeny pro prodej zboží na trzích a jarmarcích. Velmi jednoduše se sestavují, jsou velmi lehké a přitom stabilní. Lepším modelem jsou stánky panelové, které jsou snadno demontovatelné. Tento model je především určen pro ty zákazníky, kteří potřebují stánek několikrát ročně montovat a demontovat. Je tvořen jednotlivými dřevěnými panely, které se navzájem upevňují pomocí vratových šroubů. Největší a nejpevnější verzí jsou stánky srubové. Jedná se o stánky vyrobené z kvalitního smrkového dřeva, obsahují střechu a podlahu o síle 19mm. Síla stěny je 28mm a tyto stánky je možné zateplit pro možnost celoročního prodeje.

prodejní stánek

Kompletní nabídku prodejních stánků a kiosků společnosti Delta Svratka najdete na www.deltasvratka.cz.