Koupelny: elektronické knihy a návody zdarma

Realizace nové koupelny nebo rekonstrukce starých koupelen je druhem stavebních prací, které patří k těm nejsložitějším. Řemeslníci si zpravidla říkají i o několik desítek tisíc korun. Můžete se ale pustit do rekonstrukce koupelny i svépomocí. Ovšem zde hrozí velké riziko vzniku chyby, která by mohla práce zkazit nebo prodloužit. Pomoci vám mohou elektronické knihy a návody, jak na rekonstrukci koupelny. Stáhnout si je můžete dokonce zdarma. Tuto možnost vám nabízí obchod Levnákoupelna.cz. Na výběr máte ze tří návodů.

 

První kniha: 25 omylů při zařizování koupelny

25 omylů při zařizování koupelny je elektronická kniha, kterou svým zákazníkům nabízí e-shop levna-koupelna.cz volně ke stažení. V této knize se dozvíte spoustu praktických rad, jak postupovat při zařizování koupelny nebo při její rekonstrukci. Můžete se vyhnout špatným pracovním postupům a zařizovat koupelnu tak, jak má být. Tato kniha vás při zařizování koupelny vždy nasměruje a dovede ke správnému cíli.

 

Druhá kniha: Jak správně vybrat sprchový kout – zástěnu?

I při výběru sprchového koutu nebo zástěny existuje značné množství polopravd a omylů, které napomáhají ke špatnému výběru sprchového koutu nebo zástěny. Sprchové kouty jsou stále více využívány a tak je třeba o jejich výběru vědět co nejvíce informací. V elektronické knize na stránkách levna-koupelna.cz tyto informace najdete.

 

Třetí kniha: Jak správně vybrat masážní sprchový box?

Masážní sprchové boxy se v posledních několika letech staly velmi oblíbeným prvkem do koupelen. Mohou zaručit maximální požitek ze sprchování i v malých koupelnách. Ovšem i v této kategorii existuje mnoho druhů masážních boxů a ne všechny se hodí do vaší koupelny. Opět vám s tímto výběrem může pomoci elektronická kniha.

 

Na stránkách www.levna-koupelna.cz také najdete velký výběr veškerého vybavení do koupelen za skvělé ceny.