Kvalitní dřevěný nábytek na vaši zahradu

Konečně je tu léto! Také se těšíte na slunné dny a teplé letní večery, které strávíte na své zahradě? Pokud ano, máme pro vás tip. Své zahradní chvíle relaxace si rozhodně užijete ještě více, pokud si pořídíte kvalitní zahradní nábytek

 

 
 

cb 

Kvalita a styl jdou ruku v ruce
Kvalita je u zahradního nábytku na prvním místě, ale současně je nutné myslet i na jeho design. Právě tato dvě kritéria skvěle splňuje zahradní nábytek, z nabídky společnosti UNIS-N, ve které jsou připraveny různé soupravy zahradního nábytku. Koupit si můžete, ale i jednotlivé kusy a sestavu si poskládat sami.

ed

Rozmanitý výběr
V nabídce u UNIS-N najdete rozmanité sestavy zahradního nábytku, které jsou vyrobeny výhradně z prvotřídního dřeva smrku, akácie, eukalyptu, teaku, durianu nebo i z dřeviny jménem dark red meranti. Sestavy se od sebe liší designem, nikoliv kvalitou. Všechny druhy nábytku jsou vysoce odolné, a proto si buďte jistí, že vám budou složit nejednu sezónu. U UNIS-N seženete i jednotlivé druhy dřevěného nábytku včetně doplňků. Kromě klasických stolů a židlí je v nabídce i servírovací vozík, odkládací a úložný box, stylové lehátko na opalování nebo zahradní houpačky.

a

Nabízí mnohem více
Nabídkou zahradního nábytku společnost UNIS–N rozhodně nekončí. Najdete u nich i řadu moderních doplňků jak do bytu, tak i na zahradu.

Kompletní nabídku najdete na www.dreveny-nabytek.cz