Nápadité zábradlí jako vrchol stylu

Máte nyní nebo v brzké budoucnosti v plánu řešit nové zábradlí pro Váš interiér či exteriér? Pak Vás jistě zaujme možnost realizace zábradlí na míru od společnosti EQUIPE DESIGN s.r.o., jejíž repertoár se skládá ze zábradlí schodišťových, podestových a balkonových. Pro více informací o zábradlích navštivte oficiální stránky společnosti.

 

Schodišťové zábradlí
Ke každému schodišti patří neodmyslitelně zábradlí, nad čímž není nutné zdlouhavě uvažovat – to je prostě fakt. A pokud Vás již napadlo, že brzy budete realizovat nové zábradlí, nezapomeňte prohlédnout rozmanitou nabídku stylových zábradlí ke schodištím od společnosti EQUIPE DESIGN s.r.o. Prověřte nápadité kombinace oceli s masivem.

www.equipe.czwww.equipe.cz

Podestová zábradlí
Podestová zábradlí jsou obdobou schodišťových zábradlí, využít je lze prakticky kdekoli. Důraz je kladen jak na styl, tak především na pevnou konstrukci a bezpečí.

www.equipe.cz

Balkonová zábradlí
Balkonová zábradlí jsou jednou z nejčastějších variant exteriérových zábradlí. Pevná ocelová konstrukce zajistí bezpečí, o dekoraci se skvěle starají bezpečnostní skla a broušená nerez. Vyrábějí se opět na zakázku, tudíž je na Vás, jaké prvky si pro své balkonové zábradlí zvolíte. Více informací o stylových zábradlích naleznete na

www.equipe.cz.