Tapety na zeď Jewel – jedinečný šperk pro váš interiér

Jewel – přeloženo z anglického jazyka znamená šperk, drahokam nebo klenot. Ne náhodu bylo toto slovo použito pro kolekci vliesových tapet P+S International. My vám dnes představíme, proč si označení „Jewel“ všechny tapety na zeď zaslouží.

42062-r1

Foto: Luxusní tapety na zeď Jewel, kolekce IMPOL TRADE s.r.o.

Vlastnosti, vlastnosti a vlastnosti
Tuto kolekci jsme v redakci přímo vyzkoušeli a musíme potvrdit to, co o kolekci Jewel říká její prodejce. Tapeta je velmi pevná, už při prvním doteku nám bylo jasné, že pracovat s touto tapetou bude příjemné. Nemusíte se totiž obávat, že ji promáčíte, pokrčíte nebo sedřete při vyhlazování vzduchových bublin spolu s lepidlem. Tapeta je vysoce otěruvzdorná, omyvatelná, světlostálá a vliesová. Při ceně, která začíná nad čtyřmi sty za roli se nemusí obávat konkurence ve své třídě. Tuto tapetu bychom se nebáli použít i do míst s větší frekvencí.

impolimpol
impolimpol

Foto: elegantní linie vytváří vlnovky naproti sobě, Jewel IMPOL TRADE

Jedinečná volba vzorů
Stejně jako musí být sladěný každý šperk, jsou sladěné i bytové tapety Jewel. V nabídce najdete například jedinečnou tapetu s názvem Hra linií, která si pohrává s kombinací barev černá, šedá a tyrkysová. K dostání je ale i v dalších barevných odstínech. Tato tapeta se hodí jak do obývacího pokoje ale i do ložnice, kde vykouzlí pohodu a klid. Tapety na stěnu kolekce Jewel mají také různé květinové vzory inspirované starým klasickým stylem. Luxusní vzhled vykouzlí například tapety se vzorem květů lilie nebo listí. Obě jsou k dostání v mnoha barevných kombinacích.

impol

impolimpolimpol
impolimpolimpol

Moderní jednoduchost
Moderní šperky se vyznačují jednoduchou krásou a právě tu reprezentují tapety se vzorem nepravidelně širokých svislých pruhů, ty rozzáří každou kuchyň i obývací pokoj. Opět je možné vybírat z barevných variant – hnědá, okrová, zelená, šedá i černá. V kolekci najdete také jednobarevné tapety na stěnu – co třeba sytě fialová tapeta?

impol

impolimpolimpol
impolimpolimpol

Jedinečné vzory promění každý interiér
Kolekce Jewel se pyšní hned několika luxusními tapetami s podmanivými vzory. Tapety na stěnu této kolekce mají čisté a jednoduché vzory, najdete zde ale také tapety se složitou strukturou květů nebo tapety s moderními geometrickými vzory v pravidelných liniích.

iompoltrade

Jednoduchá práce
Vliesové tapety na zeď Jewel mají kromě luxusní vzhledu ještě řadu dalších milých vlastností. Jsou pevné, odolné a práce s nimi je velmi snadná. Stačí na zeď nanést lepidlo a tapetu jednoduše přilepit.

impol
foto: luxusní tapety na zeď Jewel, IMPOL TRADE s.r.o.

Další tapety na zeď naleznete na e-shopu dodavatele těchto tapet: www.tapety-folie.cz. Mimo vliesové, papírové, vinylové tapety můžete vybírat z více než dvou desítek kolekcí, samolepicí tapety Friedola a d-c-fix, samolepky na stěnu, fototapety, koupelnové předložky. Při nákupu nad 1500,- Kč vás jistě potěší poštovné zdarma a rovněž příznivé e-shopové ceny tapet.

www.tapety-folie.cz