Moderní dřevostavby

Společnost VEXTA a. s. začátkem roku představila novou řadu domů EXCLUSIVE, které byly navrženy pro klienty s vysokými nároky na kvalitu a design. Pro klienty, kterým se líbí domy s rovnými liniemi. Pokud takové nároky, představy a vkus máte, pak je tato řada přesně tou, která vás doslova oslní. Pojďme se podívat na typový dům VEXTA B133 EXCLUSIVE, který je novinkou mezi jednopodlažními dřevostavbami VEXTA.

Na první pohled tento dům zaujme svou sofistikovaností a konceptem bydlení, které odpovídá moderním trendům. Užitná plocha o velikosti 133 ma s dispozicí 4kk je rozložena na neobvyklý a promyšlený půdorys. Dominantu celého domu tvoří hlavní obytný prostor s kuchyňským koutem, jídelnou a obývacím pokojem o rozloze 48,7 m2, který je díky velkým proskleným plochám dokonale prosvětlen a zajišťuje vstup přímo na terasu.

Ze zádveří domu se dostanete na chodbu, která je koncipována do tvaru písmene L. Z ní je zajištěn přístup do hlavní obytné části domu, do ložnice, pokoje, koupelny a wc. Jeden ze dvou pokojů může fungovat jako dětský, druhý jako pracovna, případně lze jeden z nich využít například jako pokoj pro hosty. Z hlavního obytného prostoru se vstupuje do soukromé (klidové) části domu. Tedy do ložnice na kterou je přímo napojena šatna a koupelna s wc. V ložnici jsou velké prosklené dveře, kterými se též dostanete na terasu.

Jednoduchým, rovným liniím domu sluší čistá fasáda, subtilní rámy velkých oken a dveří, ale také dominantní solitér kamenem obloženého komína. Terasa pak může dům směrem do zahrady doslova obklopovat. Na opačné (nejlépe severní) straně najdeme prostorný hlavní vstup do domu a stání pro automobily. Velmi praktická je přítomnost druhé koupelny a samostatného WC v domě, stejně jako spíže s přístupem z kuchyně a technické místnosti. Pokud hledáte moderní, vzdušné a prostorné bydlení, je právě dům VEXTA B133 EXCLUSIVE řešením pro vás a vaši rodinu.