Zahradní přístřešek? Ne, skladový kontejner!

Zahradní nebo nářaďový domek, sklad, přístřešek na auto, motorku, kolo, zahradní techniku či dřevo. Majitelé rodinných domů nebývají žádnými troškaři. Ukrýt před zloději a nepříznivým počasím je třeba spoustu věcí. Kde? Ve skladovém kontejneru!

Skladový kontejner z portfolia renomované společnosti KOVOBEL je vskutku multifunkční drobná stavba, která na pohled i velmi dobře vypadá. Mnohem zajímavější jsou možnosti jejího využití.

 

Opravdu multifunkční kontejner

Potřebujete uskladnit stavební materiál, dřevo, nebo zboží pro svůj e-shop? Potřebujete na zahradě zahradní přístřešek? Máte ho mít! Stejně jako třeba mobilní kancelář. Ve všech těchto případech vám dobře poslouží skladový kontejner z portfolia renomovaného výrobního družstva KOVOBEL, které už od roku 1968 vyrábí špičková technologická zařízení na chov drůbeže. Výroba kontejnerů následovala několik let poté.

 

Proč skladový kontejner?

Z mnoha důvodů. V první řadě se jedná o špičkový produkt, o který je velký zájem i v zahraničí. Víc než polovina produktů této společnosti míří za hranice. Výrobní družstvo navíc není pouhým distributorem, nýbrž výrobcem. Své produkty proto zná opravdu dobře. A neustále je zdokonaluje. I když je otázkou, jestli vůbec ještě je něco na skladových kontejnerech vylepšit. Posuďte sami.

 

Kvalitní materiály a jedinečná skládací technologie

Kontejner je vyroben z odolného trapézového plechu o síle 0,75 mm, vybaven nosnými profily z pozinkovaného plechu o síle 2 mm a podlahou z dřevěných prken tloušťky 35 mm. Hlavní výhodou skladovacích kontejnerů je ale jejich skládací technologie. Tyto kontejnery totiž jsou plně mobilní. Jakmile doslouží na jednom místě, jednoduše je složíte, přemístíte na jiné místo a tam je opět složíte. Jeden kontejner tak může mít v průběhu jednoho roku hned několik využití.

 

Různé rozměry

K dispozici jsou kontejnery malé dvoumetrové i opravdu velké šestimetrové. Kontejnery, jenž je navíc možné doplnit celou řadou doplňků a příslušenství, které z obyčejného kontejneru udělají útulnou klícku.