Harmonie nábytkového konceptu může vstoupit i do vašeho domova, stihněte to do Vánoc

V aktuálně probíhajícím předvánočním čase je celkem obtížné vyznat se v pestré nabídce. Uvažujete, jak úplně nejlépe uspokojit návštěvu během svátků, a přitom prahnete po co nejmenším shonu. Vánoce jsou obdobím klidu a především pohody.

Budete se nakonec divit, ale žádné dárky nedokážou zajistit kýžené pohodlí, které přichází teprve  až s dokonalou čistotou. Ta se stává nejdůležitějším aspektem celkového dojmu z prostředí, ve kterém hosty vítáte.

V obývacím prostoru sehrává hlavní roli sedací souprava. Místo, kam vaši blízcí usednou ke sváteční rozpravě. Kde se ochutnává cukroví a sdílí se zážitky uplynulého roku.

Pokud v nejbližší době plánujete nákup skutečně kvalitní pohovky, tak tento krok už neodsouvejte? Právě teď máte skvělou příležitost získat sedačku za skvělých podmínek a mít ty nejkrásnější svátky plné radosti a harmonie.

Pokud vás naplňují zvýhodněné nákupy, zamiřte v prosinci do prodejen společnosti Natuzzi Italia, kde si vyberou i ti nejnáročnější klienti. Akce „Get Harmony NOW!“ probíhá až do vyprodání všech skladových zásob.

Nejoblíbenější pohovka typu Herman dokáže zlákat každého, kdo k vám vstoupí na návštěvu. Tento designově propracovaný model moderní sedačky, jehož boky a záď zdobí půvabné kovové podpěry ve tvaru ploutve, je nyní v nabídce i v provedení oblíbené bílé kůže.

Potrpíte si raději na nižším a hlubším způsobu posezení? Pohovka pod označením Preludio tyto podmínky splňuje. Kovové nohy jsou zhotovené z lesklého chromu a k dostání je rovněž v bílé kůži, která sedačce vdechuje nezaměnitelný půvab.

Pokud patříte do skupiny lidí konzervativnější povahy, určitě máte rádi světlý tip kůži a umíte ocenit polohovací funkce. Pohovka Balance vás o tom bezesporu přesvědčí. Přítomné nohy má vyrobené z ušlechtilého dřeva wenge a dá se elektricky polohovat dle skutečných požadavků majitele.

 

Pohovka Quadro ve světlém provedení

Jedná se o moderní typ rohové sestavy ve vzdušnějším provedení. Polohovací podhlavníky a podmanivé chromové nohy skvěle doplňují lukrativní atmosféru.

Stejně okouzlující je i pohovka značky Plié. Sestavu tvoří dvojsed a trojsed. Potažená je kvalitní kůží velbloudího charakteru s jakoby do prostoru vytaženými područkami. Disponuje relaxačním mechanismem a bederním polštářkem pro maximální komfort užívání. Tyto skvělé atributy pak umožní dokonalé pohodlí pro celou vaší rodinu.

Všechny výše uvedené pohovky z bohaté nabídky společnosti Natuzzi aktuálně objednáte s možností okamžitého odběru s mimořádnou slevou 30 %. Získáte tak možnost zakoupení precizně zpracovaných sedaček s kvalitním ručním prošitím. Nechybí ani možnost zacílení na vámi oblíbený druh kůží. Společnost Natuzzi Italia se ve světě svými výrobky z kůže okamžitě proslavila. Díky pečlivé volbě a modernímu zpracování pod taktovkou majitele, pana Pasquale Natuzziho, se firma stala nábytkářským lídrem, a tuto stabilní pozici si drží několik desítek let.

Ten, kdo uvažuje i nad životností nábytku, určitě neprohloupí, jelikož dlouholetá výdrž a celkově usnadněná údržba těchto sedaček je již proslulá. Blížící se Vánoce vám tak mohou stále přinést potěšení, které se ve vašem domě udrží po celou řadu let.

www.natuzzi.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *