Harmonie nábytkového konceptu může vstoupit i do vašeho domova, stihněte to do Vánoc

V aktuálně probíhajícím předvánočním čase je celkem obtížné vyznat se v pestré nabídce. Uvažujete, jak úplně nejlépe uspokojit návštěvu během svátků, a přitom prahnete po co nejmenším shonu. Vánoce jsou obdobím klidu a především pohody.

Budete se nakonec divit, ale žádné dárky nedokážou zajistit kýžené pohodlí, které přichází teprve  až s dokonalou čistotou. Ta se stává nejdůležitějším aspektem celkového dojmu z prostředí, ve kterém hosty vítáte.

V obývacím prostoru sehrává hlavní roli sedací souprava. Místo, kam vaši blízcí usednou ke sváteční rozpravě. Kde se ochutnává cukroví a sdílí se zážitky uplynulého roku.

Pokud v nejbližší době plánujete nákup skutečně kvalitní pohovky, tak tento krok už neodsouvejte? Právě teď máte skvělou příležitost získat sedačku za skvělých podmínek a mít ty nejkrásnější svátky plné radosti a harmonie.

Pokud vás naplňují zvýhodněné nákupy, zamiřte v prosinci do prodejen společnosti Natuzzi Italia, kde si vyberou i ti nejnáročnější klienti. Akce „Get Harmony NOW!“ probíhá až do vyprodání všech skladových zásob.

Nejoblíbenější pohovka typu Herman dokáže zlákat každého, kdo k vám vstoupí na návštěvu. Tento designově propracovaný model moderní sedačky, jehož boky a záď zdobí půvabné kovové podpěry ve tvaru ploutve, je nyní v nabídce i v provedení oblíbené bílé kůže.

Potrpíte si raději na nižším a hlubším způsobu posezení? Pohovka pod označením Preludio tyto podmínky splňuje. Kovové nohy jsou zhotovené z lesklého chromu a k dostání je rovněž v bílé kůži, která sedačce vdechuje nezaměnitelný půvab.

Pokud patříte do skupiny lidí konzervativnější povahy, určitě máte rádi světlý tip kůži a umíte ocenit polohovací funkce. Pohovka Balance vás o tom bezesporu přesvědčí. Přítomné nohy má vyrobené z ušlechtilého dřeva wenge a dá se elektricky polohovat dle skutečných požadavků majitele.

 

Pohovka Quadro ve světlém provedení

Jedná se o moderní typ rohové sestavy ve vzdušnějším provedení. Polohovací podhlavníky a podmanivé chromové nohy skvěle doplňují lukrativní atmosféru.

Stejně okouzlující je i pohovka značky Plié. Sestavu tvoří dvojsed a trojsed. Potažená je kvalitní kůží velbloudího charakteru s jakoby do prostoru vytaženými područkami. Disponuje relaxačním mechanismem a bederním polštářkem pro maximální komfort užívání. Tyto skvělé atributy pak umožní dokonalé pohodlí pro celou vaší rodinu.

Všechny výše uvedené pohovky z bohaté nabídky společnosti Natuzzi aktuálně objednáte s možností okamžitého odběru s mimořádnou slevou 30 %. Získáte tak možnost zakoupení precizně zpracovaných sedaček s kvalitním ručním prošitím. Nechybí ani možnost zacílení na vámi oblíbený druh kůží. Společnost Natuzzi Italia se ve světě svými výrobky z kůže okamžitě proslavila. Díky pečlivé volbě a modernímu zpracování pod taktovkou majitele, pana Pasquale Natuzziho, se firma stala nábytkářským lídrem, a tuto stabilní pozici si drží několik desítek let.

Ten, kdo uvažuje i nad životností nábytku, určitě neprohloupí, jelikož dlouholetá výdrž a celkově usnadněná údržba těchto sedaček je již proslulá. Blížící se Vánoce vám tak mohou stále přinést potěšení, které se ve vašem domě udrží po celou řadu let.

www.natuzzi.cz