Inteligentní proti plísňový nátěr! Likvidace, dezinfekce Praha

 

Babička s dědečkem mají malý rodinný domek na vesnici. Je to pěkný domek a jezdíme tam moc rádi, jedinou jeho nevýhodou je, že je v některých částech velmi mokrý vyskytuje se tam plíseň. Dlouho jsme řešili co s tím.

 

Jelikož je to věc, která je nejen nevzhledná, ale ve výsledku může být i zdraví škodlivá. Navíc se v domě vyskytuje i zatuchlý zápach, který je již i v nábytku a těžko se pak dostává i z oblečení a je to velmi nepříjemné.

 

Používali jsme odstraňovač vlhkosti, dům se nechával podřezávat, topí se, větrá se, ale plíseň se vyskytuje stále. Hledali jsme na internetu nějaká další řešení a objevili jsme firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., likvidace Praha, dezinfekce, sanace plísně. Tato firma nabízí, řešení plísní v podobě LSG nátěru.

 

Domluvili jsme se s centrálou na ceně a termínu a už jsme jen pány netrpělivě očekávali a byli zvědaví na výsledek. Nejprve na plíseň použili dezinfekční prostředek a odstranili tak povrchové nečistoty. Na „čistou“ zeď potom nanesli LSG nátěr, který má zabránit opětovnému výskytu plísní. Tento nátěr aplikovali jak ve vnějších, tak i vnitřních prostorách. Když už jsme se do toho pustili, řekli jsme si totiž, že to uděláme pořádně, abychom měli od plísně opravdu pokoj.

 

Po zaschnutí se, díky této ochraně, vytvořil omyvatelný povrch, který je odolný proti povětrnostním vlivům i UV záření. Už je to několik měsíců a nikde se zatím neobjevil ani náznak plísně. Dostali jsme navíc dvouletou záruku, takže i kdyby se cokoli objevilo, máme jistotu, že nemusíme platit nic navíc. Všem co mají podobný problém A SERVIS opravdu doporučuji!

 

Odstranění rezistentních skvrn, fleků. Chemické, strojní čištění koberců Praha 1

Nedávno jsem měla problém s naším kobercem, ze kterého jsem nemohla vyčistit fleky rozlité tuže. Tu používá dcera na grafické kresby a koberec v jejím pokoji byl samá skvrna, předně kolem jejího stolu to byla katastrofa. Několikrát jsem zkusila různé odstraňovače odolných skvrn a koberec kartáčovala. Nepomohlo vůbec nic a fleky na koberci zůstaly, i když jsem se s tím mohla mořit hodiny. Pomalu jsem se smířila, že už to ani nevyčistím.

 

 

 

Na radu mé kolegyně z práce, jsem se obrátila na úklidovou firmu, která už měla zkušenosti s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., mechanické čištění koberců Praha 1. Tato firma provozuje profesionální strojové čištění koberců Praha kotoučovým strojem, takže jsem si u nich hned domluvila vyčištění koberce. Kolegyně tuto firmu již dvakrát využila na čištění koberců v její malé prodejně s knihami a byla velmi spokojena, jak si umí poradit i se silně znečištěnými koberci, protože její obchůdek je ve frekventované ulici.

 

Zavolala jsem jim a domluvila se s nimi na termínu, kalkulaci a dalších náležitostech. Do pěti dnů k nám přijeli pracovníci z firmy a náš koberec krásně vyčistili. Jejich čistící kotoučový stroj na koberce spolu s jejich čistící chemií odstranil naprosto všechnu nečistotu. Po flecích od tuže nezbylo ani památky, na koberci krásně ožily jeho barvy a svěže provoněl celý pokoj.

 

Zaměstnanci firmy z A SERVIS byli velmi šikovní, ochotní a slušní. Já jsem s jejich odvedenou prací velmi spokojena ve všech ohledech, a protože mě nenapadá nic, co bych jim mohla vytknout, mohu ji jedině všem vřele doporučit, protože jsem se s tak spolehlivou firmou dlouho nesetkala.