Nabídka luxusních bytů je tu pro vás!

Jestliže patříte mezi ty, co se nespokojí s běžnou průměrnou šedí, potom pro vás máme zajímavý tip. Jestliže v současné době hledáte nové bydlení a chcete vlastnit luxusní byt na lukrativním místě, měl by vás tento článek zajímat…

 

Jak vypadá opravdu luxusní byt?

Pokud patříte mezi náročné, měli byste vědět, že i pro luxusní domy či byty existují přísná kritéria. Někteří prodejci totiž často slovíčkaří a přízvisko luxusní dávají i nemovitostem, které si ho ani nezaslouží. Luxusní je označení pro nemovitost, která se nachází na lukrativním místě. Může to být centrum města ale například i okrajová část města, která vyniká svou podobou. Důležité je i dispoziční řešení. Luxusní byt by měl mít dostatek otevřeného prostoru. Pozor si musíte dát i na vybavení. Vše musí být v prvotřídní kvalitě. K luxusním bytům by také měla náležet garáž, dále například terasa či alespoň balkon. Luxusní byty jsou také často umístěny v domech s recepcí. Nic vám zkrátka v takovémto typu bydlení nesmí chybět.

 

Kde je možné luxusní domy a byty vybírat?

Velmi dobrým pomocníkem při hledání nových luxusních nemovitostí je portál online-reality.cz. Vybírat zde můžete byty podle lokality, velikosti obytné plochy, dále podle dispozičního řešení a samozřejmě také podle ceny. Nadstandardní novostavby v Praze můžete hledat také v nabídce na prahanovostavby.cz. Najdete zde nádherné byty v moderních developerských projektech jako například Rezidence Jezerka, Modřanský háj, Kaskády, Rezidence Šafránka, Rezidence Červený Mlýn či Panorama Kyje a další.

 

TIP – ty nejluxusnější byty na nejatraktivnějších lokalitách v Praze najdete na luxusnibytypraha.cz! V nabídce jsou i byty na Praze 1!