Nábytek na míru si zaslouží i vaše bydlení. Jaké jsou jeho výhody?

Při hledání vhodného nábytku máte na vybranou mezi sériovou produkcí a zakázkovou výrobou. Obojí má svá pro i proti, ale obecně je lepší volbou výroba na míru.

Pokud jste se truhlářství vyhýbali, protože se obáváte podstatně vyšších cen, máme pro vás dobrou zprávu. Individuálně zhotovený nábytek nemusí být cenově nedostupný. V praxi záleží na konkrétních požadavcích, kvalitě materiálu a cenové politice dané firmy.

 

Nábytek, který se vám přizpůsobí

V případě sériové výroby musíte počítat s mnoha omezeními. Zařizování interiéru se obvykle nese v duchu mnoha kompromisů. Do místnosti atypických tvarů se takový nábytek příliš nehodí a ani v prostoru s běžnými dispozicemi nemusí být příliš praktický. Pravděpodobně nevyužijete potenciál domácnosti, což je velká škoda. Opravdu si můžete dovolit plýtvat místem, kterého není nikdy nazbyt?

Zakázkový nábytek naopak respektuje vaše potřeby. Šikovní truhláři umí hotové divy a vyrobí pro vás zařízení, které do interiéru perfektně zapadne. Nebudete muset řešit, zdá se k vám domů vše vejde, protože si sami zvolíte rozměry s ohledem na dispozice daného prostoru.

 

Nábytek, který se vám bude líbit

Nábytek na míru však není dobrou volbou pouze pro zákazníky, kteří řeší omezený či atypický prostor. Na své si přijde každý, kdo touží po originalitě a vyžaduje od tohoto sortimentu unikátní charakter. Přítomnost krásného a jedinečného nábytku odpovídajícímu vašemu vkusu je velmi příjemná.

 

Kde hledat spolehlivé truhlářství v Praze?

Rozhodnete-li se poptat truhláře v Praze, zaměřte se na reference. Solidní firma má ukázky realizací přímo na webu a ochotně vám nabídne poradenství včetně vypracování vizualizace v 3D provedení.

Zkušený pražský truhlář si hravě poradí s výrobou kuchyňské linky, vestavěných skříní, nábytkem do dětského pokoje, i jakýmkoliv jiným prvkem do domácnosti. Dobrou volbou je například truhlářství Marek, které je na trhu již od roku 1991. Na ukázky realizací se můžete podívat na www.truhlarstvi-marek.cz.