Společnost Lomax je jedním z největších výrobců na českém trhu hned ve třech oblastech

 

Pokud stavíte novou dřevostavbu pro trvalé bydlení, rozhodně chcete využít jen vysoce kvalitní produkty, ať už se jedná o jakoukoliv oblast. I produkty českých výrobců jsou schopné dosahovat světové kvality a není zapotřebí hledat zahraniční výrobce. Protože je i na českém trhu veliká konkurence, je zapotřebí hledat kvalitní a spolehlivé firmy. Například společnost Lomax je na českém trhu jedním z největších výrobců a to hned v několika oblastech.

 

První oblastí jsou garážová vrata

Největší výrobce garážových vrat na českém trhu, to je Lomax. V nabídce této společnosti najdete garážová vrata mnoha typů a variant provedení. Každý typ vrat má svá konstrukční specifika a výhody. Největší zastoupení v nabídce mají sekční vrata, ale nechybí ani vrata posuvná, průmyslová vrata nebo vrata rolovací. Mezi další přednosti patří také nabídka takřka libovolného provedení barev a designu vrat. V nabídce Lomax je totiž přes 2 500 možností barevných variací na vrata, včetně věrných imitací dřevěných materiálů.

 

Druhou oblastí jsou předokenní rolety

Také v oblasti předokenních rolet je Lomax na českém trhu jedním z největších výrobců. Najdou se i větší firmy, ty jsou však výhradně specializované na výrobu rolet, nikoliv na jejich odbornou montáž. I v této kategorii nabízí venkovní rolety mnoha variací s širokou škálou volby barevného provedení. Rozdíly jsou především v provedení schránky na samotnou roletu. Možnosti tedy jsou rolety s viditelným boxem, pro zaomítání nebo pod překlad. Rolety chrání samotná okna před poškozením, brání hluku a tepelným ztrátám, jsou vysoce odolné proti působení vnějších vlivů a UV záření. Pro vyšší efektivitu při využívání lze rolety propojit s centrálním ovládacím systémem. Jsou tedy vhodné i pro inteligentní domy.

 

Jaké další produkty Lomax nabízí

Další oblastí, ve které je Lomax významným výrobcem jsou venkovní žaluzie. Dále vyrábí a nabízí vchodové dveře vysoké kvality. Ideální je volit dveře ve stejném nebo podobném designu s garážovými vraty. Nechybí ani další produkty, jako jsou rolovací mříže, sítě proti hmyzu nebo kvalitní pohony pro brány. O kvalitách a velikosti sortimentu se můžete přesvědčit přímo na www.lomax.cz.