Nechcete v zimě neustále ometat z auta sníh, ale nemáte garáž? I pro vás máme řešení!

Podle meteorologických předpovědí už se z teplot nad bodem mrazu dlouho těšit nebudeme. Mělo by dojít k razantnímu ochlazení, které může provázet i vydatné sněžení. Pro řidiče a majitele aut to není dobrá zpráva. Sníh bude dělat silnice hůře sjízdné, ale bude způsobovat i další komplikace běžného života. Pokud nemáte u rodinného domu auto kde schovat, už teď se možná děsíte každodenního ranního ometání automobilu od sněhu. Ranní ometání sněhu patří k nejméně oblíbeným činnostem. Nemáte na zahradě u domu vlastní garáž, ale chtěli byste se nutnosti ometání automobilu vyhnout? I pro vás máme řešení.

 

Nemusíte stavět zděnou garáž

Pokud přemýšlíte o výstavbě zděné garáže, tak na tu už je asi pozdě. Základová deska by nestihla dostatečně vyzrát a cihly se mají lepit vždy jen s teplotami trvale nad bodem mrazu. Cihly ale nejsou jediným materiálem, se kterým se dá přístřešek postavit. Napadly vás třeba dřevěné přístřešky na automobil? Ty je možné stavět kdykoliv a kdekoliv.

 

Stačí si jen vybrat ten správný

Dřevěné přístřešky na automobil mají hned několik výhod. Mezi ty hlavní se řadí odolnost materiálu a jeho elegantní vzhled. Stavět se dají kdykoliv a kdekoliv. Postavit lze jakýkoliv tvar a rozměr potřebujete. Dokonce nemusíte ani ztrácet čas s plánováním této stavby. Stačí si u specializovaných výrobců najít a vybrat typ, který vám bude nejvíce vyhovovat. Garážová dřevěná stání má ve svém sortimentu například jeden z největších výrobců dřevěných staveb na našem území, společnost Delta Svratka. Ta dokonce nabízí i možnost zakázkové výroby přesně podle požadavků zákazníka.

 

Nemyslete jen na auto

Když už se rozhodnete pro realizaci dřevěného garážového stání na své zahradě, nemyslete jen na auto. Myslete i na to, že součástí stání může být i prostor, kde se dají uskladnit sezónní pneumatiky, nářadí, náhradní díly a vybavení potřebné k automobilu. Vždy je lepší vybrat garážové stání se skladem už při první realizaci, než vybrat bez skladu a ten pak dodatečně dosazovat.

 

Nabídku dřevostaveb Delta Svratka najdete na www.domky-delta.cz.