Krásná fasáda bez nechtěných nápisů

Koupili jsme s přítelem v Praze starší domek, nechali jsme ho zrekonstruovat, zateplit a udělat novou fasádu. Byli jsme rádi, že máme konečně svoje, a těšili jsme se až se na svátky nastěhujeme a budeme mít krásné Vánoce. Den před svátky jsme odjeli za našimi rodinami, s tím, že Štědrý den strávíme již společně.

Všechno bylo dokonalé, přítel mě na Štědrý den vyzvedl a jeli jsme domů, do našeho nového hnízdečka. Ani ve snu by nás nenapadlo, že dostaneme takový dárek k Vánocům. Přes půlku domu jsme měli obrovský barevný nápis. A ,,šťastné a veselé‘‘ tam napsané tedy rozhodně nebylo. Já jsem šla do kolen a přítel byl rudý vzteky, myslím, že kdyby toho dotyčného chytil, nedopadl by moc dobře.

 

No nedalo se nic dělat, už se stalo, svátky jsme si tím zkazit nenechali. Užili jsme si je a ihned po nich jsme začali řešit, co s tou naší parádou na domě budeme dělat. Sedli jsme na internet a našli odborníky přes odstranění graffiti. Jmenují se A SERVIS LIPKA, s.r.o.,  odstraňování, anti-graffiti Praha.  Recenze na ně byly tak dobré, že nebylo třeba hledat dál.

Pánové přijeli ihned po svátkách a upozornili nás na to, že pokud není fasáda ošetřena antigraffiti ochranou, je možnost odstranění graffiti pouze 40-70%. No, lepší než nic, říkali jsme si v duchu. A SERVIS ovšem mile překvapil. Nečekali jsme, že naše fasáda bude opět jako nová! Odvedli výbornou práci. Doporučili nám i antigraffiti ochranu, díky které už se nebudeme muset dalších podobných uměleckých výtvorů bát. Tu jistě zvážíme, protože to je investice, která se každému majiteli domu vyplatí.

 

Týmu A SERVIS tímto děkujeme a vřele doporučujeme!

 

Strojní, hloubkové tepování, čištění koberců, sedaček a čalounění v Praze

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., realizuje strojní čištění, tepování koberců Praha pro mnoho dlouhodobých zákazníků, kteří mají své provozovny v obchodních centrech, dále pak pro restaurace, kluby, úřady, kancelářské prostory, ale také v domácnostech a bytech.

 

 

Při tepování a čištění koberců je pro ně obzvlášť důležité, aby byl zákazník spokojen. Vždy odvedou kvalitní a rychlou práci, tak aby nezdržovali provoz jak ve firmách, tak v domácnostech. Ráno tedy můžete bez problémů znovu zahájit provoz. Pokud máte obavy z velké rozlohy, tak vám firma na místo pošle početnější team, aby se vše stihlo udělat do otevírací doby.

Na čištění a tepování koberců je použita účinná dezinfekční chemie HDD Floorwash, která je rozpěněna kotoučovým strojem a vše je nakonec vysáto vysoce výkonným třímotorovým průmyslovým vysavačem, který má silný výkon a tak pohltí nejen nečistoty, ale také vlhkost. Stejný způsob se používá i na čištění sedaček a čalounění.

Tato společnost zvládne napravit i škody na koberci vzniklé nekvalitním čištěním. A pokud jsou koberce v některých provozovnách vysoce zatěžované, nabízí A SERVIS čištění koberců v častějších intervalech a to minimálně jednou do dvou let.