Okno jako galerie – taková jsou nová okna VEKA Spectral

Zpříjemněte si své každodenní výhledy do okouzlující přírody nebo fascinujícího ruchu civilizace díky unikátně navrženým oknům VEKA SPECTRAL od BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o., které uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Chtějte od svých oken víc. Nespokojte se jen s běžně dostupnou kvalitou, ale objevte doslova perlu, ukrytou v půvabném umění všedního dne. Okna VEKA SPECTRAL v sobě mísí dlouholeté zkušenosti, precizní zpracování a výjimečné estetické hodnoty. Vždyť objevovat krásu ve věcech, které nás běžně obklopují, může být tak svůdné a vzrušující!

 

Okna jako samet – nevěříte? Přesvědčte se na vlastní dotek!

A co je na zbrusu nové řadě oken VEKA SPECTRAL tak výjimečné? Především jejich příjemně hebký doslova sametový povrch, kterému neublíží ani vaše opakované doteky. Sametová vrstva je opatřena speciální anti-graffiti úpravou, díky níž okna odpuzují nečistoty a v případě potřeby se i lépe čistí. Poctivé tvrzení pak dodává oknům i extrémní odolnost proti povětrnostním vlivům (zde jistě oceníte i velkorysou 10letou záruku). A co je na tom všem úplně nejlepší? Přece inovovaná matná povrchová úprava, dodávající oknům výjimečně elegantní vzhled.

Ve hře není jenom estetika

Okna jsou však dlouhodobou investicí, takže bychom je rozhodně neměli vybírat pouze očima a dotekem, k čemuž VEKA SPECTRAL přímo svádí. Proto vám rádi předložíme i další neprůstřelné argumenty:

  • všechny profily splňují kvalitativní parametry třídy A podle normy EN 12608
  • okna VEKA Spectral od BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. se chlubí vynikající tepelnou i zvukovou izolací
  • jsou plně recyklovatelná
  • pochází z české produkce

Tato okna zkrátka nejsou jen další nezbytnou součástí domu, ale získávají rozměr harmonického designového prvku, který posune estetiku bydlení ještě o několik stupínků výše. Výhled z nich si jednoduše zamilujete na první pohled.