Pokračování Harryho Pottera – literární pecka, nebo jen nepovedený pokus o návrat?

 

Harry Potter je rozhodně jedním z největších fantasy příběhů tohoto století, který kdy kdo někdy vytvořil. Když si vzpomenu, že jej Joanne Rowlingová původně napsala jen kvůli penězům, a že ji dokonce v jednom z vydavatelství s příběhem odmítli, nutí mě se to pousmát.

 

S tímto příběhem vyrostla většina z nás. A jak jsme rostli my, rostly i postavy v příběhu a většině z nás dost přirostli k srdci, takže to byla pro hodně lidí svým způsobem rána, když najednou vyšel poslední díl a vy jste věděli, že už dále nic nebude. A potom přišla s knihou Harry Potter a Proklaté dítě. A jelikož prostě většina Harryho Pottera miluje, koupí si to, i kdyby to nemělo být dobré, i kdyby slyšeli, že je to blbost, protože je to prostě Harry Potter.

 

A taky že ano, knih se prodalo už ohromné množství. A i když kniha třeba nebyla tak dobrá, jako její předchůdci, stejně jsem to dočetla. Protože to prostě patří celku, k celkové nostalgii.  A z nostalgie z toho vnikne něco, k čemu se vždycky budete rádi vracet. Každý má něco takového. Knihu, film, podnik, nebo třeba i firmy. U nás doma se vždycky vracíme ke všem filmům od Woodyho Allena, do naší oblíbené pizzerie, k písničkám z osmdesátých a devadesátých let.

 

Dokonce i úklidovou firmu, konkrétně A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Praha 3, nikdy neměníme. Necháváme si od nich čistit koberce a jsme moc spokojení, tak proč vyhledávat změnu? Já mám sice změny ráda, ale jsou prostě ověřené podniky nebo cokoliv, co se prostě stane vaší stálicí, u čeho už změnu prostě nechcete.  Každý z nás něco takového má.

 

 

Jakákoli špína na oknech není pro „Výškové práce Praha 3“ problém

 

Mám hrozně ráda květiny, takže jich máme plný byt. Skoro v každé místnosti mám alespoň šest kvítek. Ale jejich velkou nevýhodou jsou mšice, a sice jich pak máte plný okna. A to jen tak neumyjete. Je to hrozně zdlouhavá práce a rozhodně mě to nebaví. Takže jsem si řekla, že zainvestuji a nechám si je umýt od úklidové firmy.

 

 

V práci jsme spolupracovali s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Praha 3, čištění fasád, výškové práce, takže už jsem věděla, do čeho jdu, a taky jsem věděla, že to nebudou vyhozené peníze. Okna umyli perfektně a leskla se jako zrcadlo, přesně, jak jsem čekala. Nebyla tam jediná špína, jediná mšice, jediná šmouha. Na skla po umytí nanesli i impregnaci, díky které by se slech uch neměla usazovat špína, takže vydrží čistá velmi dlouho, což je při mém velkém množství pokojových rostlin určitě výhodou.

 

Byla jsem s nimi jako vždy spokojená, protože odvedli kus vynikající práce a všechno bylo naprosto bez problému. Tímto bych chtěla jejich službu mytí oken Brno všem doporučit, protože takto kvalitních a cenově dostupných firem není určitě mnoho. Skvělé je, že nabízí i další řadu úklidových služeb, jako je strojové čištění koberců či podlah, se kterými mám právě také výborné zkušenosti z práce.

 

Najmout si je rozhodně investice, která se dlouhodobě vyplatí, protože úklidové práce zvládnout rozhodně lépe než my. Většina domácností na to prostě nemá dostupné prostředky, které jsou k takovým výsledkům potřeba. Jejich reference si můžete ověřit i na diskusích na internetu, kde najdete spoustu kladných recenzí, ke kterým přidávám i tu svoji.