Nechte dřevostavbu na svém pozemku opravdu vyniknout

Každý stavební pozemek a každá parcela má odlišné parametry, velikost i tvar. Odlišné může být také rozvržení celé parcely. Pokud plánujete na pozemku výstavbu dřevostavby, správné umístění a správné rozvržení je prvním krokem k úspěchu.

 

Jak vybírat dřevostavby, když je nabídka omezená?

Velmi oblíbeným druhem výstavby rodinných domů jsou v současnosti montované dřevostavby. Vynikají svým efektivním vzhledem, rychlou realizací, nízkou cenou a při správném druhu výstavby i energetickou úsporností. Většina modelů montovaných dřevostaveb má ovšem přesně stanovené parametry, které jsou neměnné. Dispozice jednotlivých druhů dřevostavby jsou pokaždé stejné a vy si nemůžete vybírat. Snadno se tak může stát, že nabízené dispozice dřevostavby nebudou vyhovovat potřebám vaší rodiny nebo nebudou správně rozvrženy vzhledem k tvaru a velikosti pozemku. Co v takové chvíli dělat?

 

Obraťte se na Ovelos a.s. Zde si můžete dispozice domů upravovat

Společnost Ovelos a.s. je jedním z nejprestižnějších prodejců a stavitelů montovaných dřevostaveb na našem území. Na rozdíl od ostatních firem v této oblasti, jsou potřeby zákazníků prvořadou povinností již při samotném výběru. Proto vám také společnost Ovelos a.s. nabízí možnost úpravy dispozic všech nabízených druhů dřevostaveb. Samozřejmě se jedná o dřevostavby bungalovy, které dokáží i šetřit vaše výdaje. Z širokého sortimentu nabízených modelů si vyberete ten, který vám bude nejvíce vyhovovat svou velikostí a rozložením. Následně můžete upravovat dispozice podle vašeho přání a potřeb. Vy sami musíte vědět, v jakém bydlení se budete cítit nejlépe. Společnost Ovelos a.s. vám tyto požadavky dokáže splnit i v oblasti montovaných dřevostaveb.

 

Kompletní informace naleznete na www.ovelos.com.