Nemusíte využívat pouze klasické druhy zastínění

 

Stejně, jako je nutné, přivést do našich domácností dostatek světla, je nutné také zajistit v domácnostech dostatek stínu. Na zastínění domácnosti je velmi spolehlivým partnerem společnost Unoal s.r.o. V oblasti zastínění se pohybuje již velmi dlouho. Na rozdíl od konkurenčních firem má ve svém sortimentu velké množství moderních druhů zastínění. Ty dokáží přinést stejně kvalitní výsledky, ale vypadají mnohem lépe.

 

I markýzy mohou mít mnoho podob

Když se řekne pojem markýza, téměř všichni si představíme stejnou věc. Výsuvnou plachtu s teleskopickými nebo výsuvnými rameny, která se namontuje na konstrukci domu. Při roztažení vzniká stín pod ní a proto je vhodná na použití například na terasách. Ovšem tohle není jediný druh markýz na našem trhu. I když velké množství výrobců jiné druhy ani nevyrábí. Společnost Unoal je jiná. V nabídce markýz má, kromě těchto klasických, také moderní a netradiční markýzy. Můžete vybírat například kazetovou markýzu, fasádní markýzu nebo terasové stínění.

 

Fasádní markýzy se těší stále větší oblibě

Velmi moderním a využívaným stínícím prvkem jsou v současnosti fasádní markýzy. Jejich druhý název je svislé clony. Už tento název napovídá o tom, o jaký druh zastínění se jedná. Svislé clony dokáží zabránit přístupu ostrých slunečních paprsků do interiéru a zároveň brání i přehřívání interiéru. To vše díky kvalitnímu materiálu a vzduchovému polštáři, který vzniká mezi oknem a látkou. Svislé clony patří mezi méně nákladné druhy zastínění, přitom se stanou okrasou budov a vždy budou dokonale plnit své funkce. Můžete vybírat ze tří druhů ovládání. Volit můžete ruční ovládání, elektrické ovládání nebo dálkové ovládání. Svislé clony mohou být využity na rodinných domech i komerčních budovách a kancelářích.

 

Kompletní informace a nabídku zastínění naleznete na www.unoal.cz.