Rozhodujete se o materiálu pro nová okna? Volte dřevo!

Potřebujete na svém domě vyměnit okna nebo se rozhodujete, jaká okna zvolíte pro svou novostavbu? Na výběr máte okna plastová nebo dřevěná (eurookna). Každý druh má své výhody, ovšem dřevěná okna mají výhod o mnoho více, než okna plastová.

 
  

 

Dřevěná okna jsou krásná i praktická
Plastová okna se v dnešní době již také vyrábí v dřevěných designech, ale stále se jedná pouze o napodobeninu, která tak vypadá jen z dálky, ale nemá vlastnosti dřevěných oken. Mezi tyto vlastnosti se řadí především charakteristické fyzikální a mechanické vlastnosti. Dřevo dokáže dát příjemnou atmosféru do každého prostředí. Dřevěný povrch působí v místnosti útulně a sympaticky. Dřevěná eurookna mají vynikající tepelně izolační vlastnosti. Jejich údržba je snadnější a v případě drobného poškození se materiál opravuje snadněji než plast.

okno

Potřebujete atypická okna? Truhlářství Tichý si s tím jednoduše poradí
Většina truhlářských společností se soustředí pouze na výrobu několika málo modelů eurooken, a když přijdete s atypickým rozměrem tak vám nejsou schopni vyhovět. To ovšem neplatí pro Truhlářství Tichý. Tato firma se již dlouhodobě zabývá výrobou a montáží dřevěných oken (eurookna i špaletová okna) a je schopna vyrobit jakoukoliv zakázku s jakýmkoliv rozměrem. Okna jsou vybavena izolačním dvojsklem. Zakázku realizují od výroby až po usazení, včetně povrchové úpravy.

okna

Více informací najdete na www.truhlarstvi-tichy.cz.