Než začnete stavět

Když padne ve vaší rodině rozhodnutí, že budete stavět dřevostavbu, je na řadě mimo jiné  výběr dodavatele stavby. Tady mějte na paměti, že dřevostavbu ne zcela postavíte svépomocí.

Varuji vás rozhodně před tím, abyste nepodlehli lákavé nabídce kamaráda či souseda, který má ve vedlejší obci pilu a slíbí vám dodat sušené dřevo levně s tím, že jeho kolega je tasař. Nenechte se zlákat vyhlídkou, že vám hrubou stavbu postaví o 100.000 Kč levněji, než vám nabízí profedionální stavební firma.

Pokud máte v rodině či okruhu svých dobrých známých řemeslníky, kteří vám pomohou se základovou deskou, s topením, se zařízením koupelny nebo WC, s fasádou a nebo s položením střešní krytiny, může vás stavba vyjít oněco levněji, než kdybyste si pořizovali stavbu tzv na klíč. Hrubou stavbu ale rozhodně svěřte odborné stavební firmě.

Nepodléhejte také nabídkám levných stavebních firem, to si jen zaděláváte na pozdější problémy s reklamacemi. Každá dřevostavba pracuje ! Popraskané stěny, odlouplé rohy místností, prasklé obklady v koupelnách a další, to je jen část závad, které způsobují úspory v hrubé stavbě.

Proto firmy prověřujte, ptejte se majitelů domů, která firma jim dům stavěla a jak jsou spokojeni se stavbou, schánějte reference. Raději zaplaťte o něco více peněz proveřené stavební firmě ale s jistotou, že vás takovéto nepříjemnosti nepotkají.

Nebo můžete navštívit  konzultanta v oblasti dřevostaveb. Konzultatnt šetří váš čas. Že jste se s tím ještě nikdy nesetkali a takového člověka neznáte?

Krok za krokem k vašemu bydlení – www.drevostavby-rob.cz

Společně najdeme proveřenou stavební firmu vhodnou pro vámi zvolený typ domu, zajistím vám architektonickou studii, prověřím vaši finanční dostupnost a zajistím i případné profinancování stavby. Navštívíme vzorové domy, kde se sami přesvědčíte o kvalitě práce vybraného dodavatele stavby. Podle vašeho přání zajistím potřebná stavební povolení i konečnou kolaudaci domu.  Proč ne, se mnou je to tak snadné.

Ing. Pavel Rob

konzultace – realizace – financování

Telefon: 739 215 280

e-mail: info@drevostavby rob.cz

www.drevostavby-rob.cz


www.drevostavby-rob.cz