A jak vypadá Vaše vysněné zábradlí

Máte v současnosti nebo blízké budoucnosti v plánu řešit nové zábradlí pro Váš interiér či exteriér? Pak jistě nepřehlédněte možnost realizace zábradlí na míru od společnosti EQUIPE DESIGN. Společnost se soustředí na zábradlí schodišťová, podestová a balkónová. S EQUIPE DESIGN si opětovně uvědomíte význam slov „představivosti se meze nekladou”.

 
  

Schodišťové zábradlí
Úplně ke každému schodišti patří neodmyslitelně zábradlí. Nad tím rozhodně není nutné zdlouhavě uvažovat. Jenže ne každé zábradlí se ke schodišti musí nutně hodit. A pokud se i Vy chystáte brzy realizovat nové stylové zábradlí, nezapomeňte prohlédnout rozmanitou nabídku stylových zábradlí ke schodištím od společnosti EQUIPE DESIGN. Prověřte různé kombinace oceli s masivem, které Vás dostanou.

zábradlí

Podestové zábradlí
Méně známá podestová zábradlí jsou obdobou schodišťových zábradlí, využít je však lze prakticky kdekoli – nejčastěji se používají v rozlehlých místnostech v mezipodlaží. Důraz je u nich kladen na styl, pevnou konstrukci a bezpečí. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

zábradlí

Balkónové zábradlí
Varianta balkónových zábradlí je jednou z nejčastějších realizací exteriérových zábradlí. Pevná ocelová konstrukce a bezpečnostní skla zajistí bezpečí, o dekoraci se postará mistrovsky broušená nerezová ocel. Výroba je opět na zakázku, tudíž je na Vás, jaké prvky si na zábradlí sami zvolít.

zábradlí

Více informací o rozmanitých stylových zábradlích naleznete na www.equipe.cz.