Odstranění graffiti a účinná ochrana proti němu. Antigraffiti Praha

Jako stavební firma, AG STAVBY s.r.o., provádíme i správu nemovitostí a provozů pro různé firmy, SVJ zařízení a státní instituce. To je náš denní chléb, který si sami upečeme a dáváme pyšně ochutnat svým zákazníkům. Své služby se snažíme každým dnem co nejvíce rozšiřovat a zlepšovat, protože vzhledem ke svému zázemí, které je v Praze, máme hojnou konkurenci. A Praha nám přináší také spoustu dalších úskalí. V tak velkém městě je téměř nemožné zabránit vandalismu, který se čím dál častěji objevuje. Obzvlášť graffiti bylo pro nás nekončícím problémem. Nikdy není možné odhalit viníka, a tak se v takovýchto případech musíme o problém postarat my.

 

Službu odstranění graffiti nabízí spousta firem. A tak bylo také těžké najít jehlu v kupce sena. Tu nejlepší firmu, která by nám nejvíce vyhovovala a se kterou bychom mohli navázat stálou spolupráci. Spousta firem, které jsme vyzkoušeli, nedokázala svou práci udělat pořádně, navíc vzhledem ke kvalitě své práce měla neúměrně vysoké ceny. Nakonec jsme si mysleli, že odstranění graffiti snad ani lépe provést nelze. Ale jen do doby než jsme přišli do kontaktu s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, odstraňování graffiti, anti graffiti Praha. Poté jsme rychle změnili názor.

 

Firma A SERVIS LIPKA nás na první pohled zaujala svými velmi přívětivými cenami a svým komplexním servisem na odstranění graffiti, který zahrnoval i nanesení antigraffiti ochrany. Už jen kvůli takto zajímavé nabídce nám stálo za to firmu vyzkoušet. No a po první zakázce jsme již nemuseli hledat žádnou jinou. S touto firmou spolupracujeme dodnes.

 

 

Pro přiblížení služeb firmy A SERVIS LIPKA a vyzdvižení jejích kvalit, bych práci, kterou odvádí, nastínil na konkrétním případě. A to na zakázce ze dne 26. 9. v Praze 10, budově Pod Rapidem 2, kterou máme ve správě. Zdi této budovy byly graffiti přímo poseté. Žádná krása pro oko ani hračka pro odstranění. Jednalo se o celých 37 m2, na kterých bylo třeba odvést spoustu práce, aby fasáda vypadala opět jako dřív. Firma A SERVIS LIPKA se ale nebojí ničeho.

 

Firma dokáže odstranit graffiti ze všech povrchů. V tomto případě se jednalo jen o fasádu a plechové rozvodné skříně. Bez dříve nanesené antigraffiti ochrany se sprejerská díla odstraňují mnohdy velmi těžce. Úspěšnost firmy A SERVIS LIPKA se ale pohybuje od 60 do 90 %, kdy na některých postižených místech po čištění mohou zůstávat stíny. I pro to má ale firma svou techniku, kterou k všeobecné spokojenosti dokáže dovést svou práci do konce. Graffiti odstraňují pískováním nebo pomocí vysokotlakého zařízení a vody.

 

 

U zmíněné zakázky bylo použito vysokotlaké zařízení, které si s graffiti poradilo téměř dokonale. Bohužel zdi budovy nebyly ošetřeny antigraffiti ochranou, takže po vyčištění zůstaly nepatrné stíny, to ale zákazníkovi vůbec nevadilo, naopak tento výkon mu naprosto stačil. Byl spokojen. Alespoň z mých zkušeností mohu tvrdit, že by jiná firma takovou práci neodvedla lépe. Navíc tato kvalita je podtržena skvělou cenou a rychlostí odvedené práce. Zaměstnanci firmy A SERVIS se nikdy nad ničím zbytečně nezdržují. Zmíněných 37 m2 plných graffiti trvalo dvěma pracovníkům odstranit 4,5 hodiny. Pokud zatím nemáte zkušenosti a nedovedete tyto kvality posoudit, já ano. A opravdu bych už žádnou jinou firmu nevolil, což oceňují i mí zákazníci.

 

Ne všichni zákazníci ale zatím dospěli k tomu, že antigraffiti nátěr je vážně to nejlepší, co mohou na ochranu proti graffiti uplatnit. Této investice se ale zdráhají jen proto, že nepředpokládají opětovný útok, i když je cena za antigraffiti nátěr opravdu velmi nízká. V této nabídce nemá firma A SERVIS v České republice konkurenci. Většina takovýchto zákazníků si to ale nakonec rozmyslí a nelituje toho.

 

Díky antigraffiti ochraně je totiž možné spreje z jakýchkoliv povrchů naprosto dokonale a jednoduše odstranit. Tedy kromě skla, leštěný kovů a průhledných polykarbonátů, na které AGO nanést nelze. Toto je velmi výhodné také proto, že firma A SERVIS LIPKA vám odstranění graffiti z takto ošetřené plochy provede zdarma. Po takovémto odstranění navíc nanese jednorázový nátěr Bellizoni, který docílí toho, že je ochrana proti graffiti zachována a znásobena. Její funkčnost je pak zaručena minimálně na 6 let, většinou i více. Proto není důvod, proč do antigraffiti ochrany poskytované firmou A SERVIS LIPKA neinvestovat.

 

 

 

Až s firmou A SERVIS LIPKA jsem poznal, jak kvalitně a výhodně je možné tomuto vandalismu bránit. A naši zákazníci jsou najednou také znatelně spokojenější. Tato firma navíc nevsází jen na kvalitu a cenovou výhodnost svých služeb, ale pěstuje také milé a vstřícné chování ke svým zákazníkům. Které mimo jiné u ostatních firem bývá často opomíjeno. Klady má tedy firma A SERVIS LIPKA na všech frontách. Zato zápory u ní nehledejte. Žádné totiž nejsou.

 

Rád tuto firmu doporučuji každému, kdo by ji mohl potřebovat. Nenabízí totiž jen komplexní služby ohledně graffiti, ale také spoustu dalších, které jsou stejně kvalitní a cenově výhodné. Svou spolupráci s ní si rozhodně nenechávám pro sebe.