Luxusní a levné byty najdete v Projektu Byty Jinočany

 

Hledáte nadstandardní bydlení v v okrajové části Prahy, které by bylo luxusní a zároveň levné? Potřebujete bydlení v klidné lokalitě, které by zároveň mělo rychlou dostupnost do centra města? Jestli ano, tak právě pro vás jsou tu nové bytové jednotky v projektu Byty Jinočany. Tento projekt vzniká v lokalitě Praha-západ, které nabízí vysoké standardy bydlení za velice nízké ceny.
 

Nenechte si ujít svou šanci na levné bydlení

V první části výstavby projektu Byty Jinočany vzniknou tři obytné domy. K dispozici bude až 36 nových bytových jednotek s dispozicemi 2+kk a 3+kk. Rozlohy jednotlivých bytů se také liší. Menší byty jsou s rozlohou 39,1 m2 a větší honosné byty s rozlohou po 92,42 m2. majitelé přízemních bytů se mohou těšit na předzahrádky, na kterých můžete relaxovat. Jedná se o velmi zdařilý projekt developerské společnosti Bemett a.s. Prodej bytových jednotek tohoo projektu je již v plném proudu a o byty je velký zájem. Nepropásněte svou šanci.

 

Lokalita Praha-západ je správnou investicí

Díky výborně zvolené lokalitě pro výstavbu je o Byty Jinočany opravdu velký zájem. Vždyť ceny bytů v porovnání s cenami v centru jsou mnohem nižší. Celé bydlení je v klidném a příjemném prostředí, kterému ovšem nechybí žádná součást občanské vybavenosti. Do centra Prahy se můžete dostat ihned díky rychlostní komunikaci R1 a nájezdu na dálnici D5. Nejbližší stanice metra (Zličín) je vzdálena pouhé 3 km od objektu. Za pár minut můžete být z klidného prostředí v centru velkoměsta a naopak. Pokud máte zájem také o nákup novostaveb a chcete vybírat z širší nabídky, navštivte stránky www.online-reality.cz/novostavby-developerske-projekty-praha. Zde najdete širokou nabídku pražských novostaveb v mnoha lokalitách za příznivé ceny.

 

Detailní informace o projektu Byty Jinočany naleznete na www.bytyjinocany.cz.