Chcete jen zdarma poradit se schodištěm? Není problém…

Kdo věří v názor, že věcí zdarma není nikdy dost (který mimochodem zastává i společnost Equipe design), pak Vám jistě bude imponovat možnost uplatnění 14 let zkušeností i ve Vaší domácnosti. Máte tedy dotaz ohledně schodiště či zábradlí na schodiště? Stačí zavolat a je to Vaše. Zn. ZDARMA!

 

 
  

Nejcennější je rada, která by měla být vždy zdarma
V době špičkových služeb ve všech oborech, kdy se úctyhodným „nou-hau“ (již méně lidí, jež to hlásají, ví, že je to ve skutečnosti „know-how“ – „vědět jak“) pyšní ledaskdo, je celkem raritou nabízet rady ohledně čehokoli zdarma. Rady, informace a tipy jsou přece určeny, aby byly zdarma. A proto pokud potřebujete nějakou radu, informaci nebo tip ohledně schodiště nebo zábradlí na schodiště, neplaťte za ně zbytečně.

zábradlízábradlí

Schodiště a zábradlí – poradenství zdarma!
Ohledně poradenství z branže schodišť a zábradlí zdarma se Vám postará společnost Equipe design! Díky 14 letům zkušeností si můžete být jisti, že půjde o profesionální poradenství, o tom se již však máte možnost přesvědčit sami. A pokud se Vám rada ohledně schodiště či zábradlí bude skutečně zamlouvat a přesvědčí Vás, můžete si jej samozřejmě ihned nechat od Equipe design zrealizovat. Více informací o zábradlí a schodišti naleznete na

www.equipe.cz.