Pořiďte si do domácnosti opravdu kvalitní kamna

Potřebujete si kvalitně vytopit obytné místnosti nebo také dílny a podobné prostory? Neváhejte a zvolte kvalitní kamna Tropic 15. Kde se dají taková kamna sehnat? Jenoduše na stránkách ls-kamna.cz.

 

 

Tropic 15- kamna s mnoha výhodami
kamnaKamna Tropic 15 jsou určena k vytápění nejen obytných místností. Díky vestavěnému výměníku a ventilátoru mají kamna vysokou účinnost a lze s nimi vytápět i vedlejší místnosti pomocí klasických teplovzdušných rozvodů. Velkou výhodou těchto kamen je dvoukomorový systém spalování, který zaručí vysokou účinnost hoření a to až 8%. Díky tomuto systému se prodlužuje doba hoření jednotlivých kusů paliva a vy ušetříte 30-40% výdajů za energie. V zadní části kamen se nacházejí standartně dvě zasouvací objímky pomocí kterých můžete teplo jednoduše rozvést i do ostatních místností.

Široké příslušenství pro pohodlný chod kamen
Kamna Tropic 15 jsou vybavena jednopákovým systémem ovládání přívodu primárního i sekundárního vzduchu. Celá konstrukce je vyrobená z masivního žáruvzdorného materiálu o síle 5mm. Kamna jsou také z boku zakrytá plechem pro lepší konvenci tepla. Součástí kamen je automatická regulace výkonu ventilátoru včetně termostatického spínače a bezpečnostního systému proti přetopení. Vybírat můžete také mezi dvěma režimy provozu a to mezi manuálním a automatickým. Veškeré menu je obsaženo na přehledném displeji.

Kompletní informace nejen o kamnech Tropic 15 najdete na www.ls-kamna.cz.