Členské firmy ADMD v novém Přehledu dodavatelů a projektů dřevostaveb 2021

Přehled dodavatelů a projektů dřevostaveb 2021

Všem, kteří se chystají stavět dřevostavbu a hledají inspiraci, projekt nebo přímo už dodavatele své nové dřevostavby je určen nový tištěný i on-line Přehled výrobců a dodavatelů dřevostaveb 2021. Najdou v něm renomované dodavatelské firmy, které mají s realizacemi dřevostaveb letité zkušenosti a staví dřevostavby jak moderní, tak sruby a roubenky. Firmy jsou řazeny podle abecedy, orientaci v přehledném katalogu ulehčují piktogramy zobrazující používaný konstrukční systém(-y) dodavatele a počet realizací za rok. Prezentace dále zahrnuje informaci o působnosti dodavatele v rámci českého trhu, informace o vzorových domech a kontaktní údaje.

Přehled dodavatelů a projektů dřevostaveb 2021 slouží mimo jiné i k základní orientaci na tuzemském trhu dřevostaveb, ukazuje stavebníkovi architektonické možnosti dřevostaveb, mezi nimiž si svůj nový dům vybere i ten nejnáročnější stavebník. Právě stavebníkům, kteří sázejí na kvalitní dřevostavby, zde prezentuje své realizované či vzorové domy 19 členských firem Asociace dodavatelů montovaných domů.

Přehled dodavatelů a projektů dřevostaveb 2021 vychází v tištěné i online formě. Koupit si jej můžete v e-shopu vydavatele nebo v běžné síti prodeje novin a časopisů. Více info ZDE.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *