Plánujete realizaci bazénu na vaší zahradě?

K pořízení bazénu na zahradu se v dnešní době uchyluje stále větší procento vlastníků rodinných domků. Právě bazény totiž přináší největší relaxaci za parných letních dnů. Také možnost osvěžení, kdykoli se nám zachce je důležitá pro zvýšenou oblibu zahradních bazénů. Pořídíte si i vy některý z klasických a běžně využívaných modelů nebo budete experimentovat, protože chcete mít na zahradě originál?

 

Většina firem je zaměřená pouze na určité modely
Velké množství společností, které se zaměřují na výstavbu zapuštěných bazénů jsou omezeny pouze Malým množstvím tvarů. Pokud byste měli požadavek na atypický rozměr bazénu, pouze málo firem vám v tomto ohledu vyhoví. Budete nuceni si vybrat některý z modelů bazénů, které vidíte na zahradách svých sousedů a originalita a váš nápad půjde stranou. Nebo je tu ještě druhá možnost. Obraťte se na firmu, která vytvoří bazén přesně podle vašich představ.

 

bazén

 

Hizol nemá u tvaru a rozměru bazénu žádné zábrany
Společnost Hizol s.r.o. se zaměřuje na výstavu bazénů rodinných i mnohem větších. Díky moderní a vysoce kvalitní technologii hydroizolačních folií nejsou omezeni téměř žádnými tvary ani velikostmi. S radostí vám vystaví bazén přesně podle vašich představ. Všechny bazény, realizované firmou Hizol, vykazují vysokou odolnost proti poškození i proti UV záření i po mnoha letech. Fóliové bazény  mohou mít konstrukci tvořenou z pozinkovaných plechů i  z betonových stěn.

 

Kompletní informace a kontakty najdete na www.hizol.cz