Potřebujete hydroizolaci? Pak potřebujete Hizol

Plánujete rekonstrukci Vašeho domova nebo jeho okolí, anebo stavíte nový? Ve v obou případech se Vám jistě šikne tip, kde si opatřit kvalitní hydroizolaci, která je pro většinu realizací nejen naprostým standardem, ale dokonce naprostým základem. Špičkovou hydroizolaci již po mnoho let můžete opatřit u zavedené společnosti Hizol.
 
 
  

Kde všude se bude hydroizolace hodit?
hydroizolaceHydroizolace se hodí všude tam, kde je naprosto nežádoucí, aby prosakovala voda. Typickými příklady jsou například střechy, balkóny, terasy, zemní izolace domu proti vlhkosti, bazény, zahradní jezírka a další typická místa. A problém s hydroizolací těchto míst hravě vyřeší fólie ALKORPLAN, která je na tato místa dělaná.

Fólie ALKORPLAN
Fólie ALKORPLAN z měkčeného PVC stojí na 30 letech zkušeností s prací s PVC. Hodí se na všechny rozmanité realizace od střech až po hydroizolace bazénů, jezírek a kalových nádrží. Mezi její jedinečné vlastností patří tvarová stálost, vysoká odolnost proti atmosférickým vlivům (je připravena vydržet teploty -30 až 80°C), některé druhy ALKORPLAN jsou i nehořlavé.

Schválně mrkněte na realizované projekty a reference
A pokud byste se rádi podívali na již realizované hydroizolace na různých místech, máte možnost v sekci Reference hydroizolace, kde naleznete desítky již realizovaných hydroizolací.

Více informací naleznete na www.hizol.cz