Praha 9 jako jedno z nejlepších míst k bydlení! Co nabízí?

 

Bydlení v Praze má oproti ostatním místům České republiky mnoho výhod. Hlavní město dává šanci na zisk lépe placeného zaměstnání, nabízí větší výběr velmi kvalitních škol, nespornou výhodou jsou bohaté kulturní možnosti, člověk je vlastně neustále ve středu všeho důležitého dění. Neplatí to ale o všech městských částech. Pokud váháte, kterou městskou část zvolit, tento článek vám jistě přijde vhod. Představujeme v něm jednu z nejatraktivnějších lokalit – Prahu 9 a možnosti bydlení, které jsou zde k mání.

 

Proč právě Praha 9?

Praha 9 není čtvrtí, která by byla zdobena historickými památkami. Má typicky městskou tvář, ale to jí na kráse rozhodně neubírá, protože i tak může nabídnout celou řadu malebných zákoutí. Nedostatek historie mohou směle nahradit zelené plochy, které každý obyvatel jistě ocení o něco více. K tomu všemu Praha 9 nabízí pestrý program kulturních akcí, dobré školy a nechybí ani místa pro sportování. Právě díky těmto vlastnostem se řadí mezi top pražské části, které jsou ideálním místem pro bydlení s celou rodinou. 

 

Komfortní bydlení díky atraktivním projektům

Na zvýšenou poptávku po bydlení v Praze 9 reagovaly developerské společností, které zde v nedávné době vybudovaly hned několik velmi zajímavých rezidenčních projektů. Komfort a luxus nabízí hlavně byty Kyje. Další prostorné byty vznikly v části Horní Počernice. Zde byl vybudován komplex Park Hloubětín. Netradičně řešená budova nabízí nádherné byty a kromě toho i těsné spojení s přírodou. Mezi top byty Praha 9 patří i ty, které vznikly v rámci projektu Harfa Park. 

Pokud o bydlení v Praze uvažujete, neváhejte příliš dlouho. Ty nelepší byty samozřejmě mizí poměrně rychle. Ještě než ale začnete dělat cokoliv jiného, zjistěte si vaše finanční možnosti. Dobrou představu o splátkách si můžete udělat díky online hypoteční kalkulačce.