Stavební firmy nabízející klasické dřevostavby a roubenky ještě nevymřely! Máme důkaz!

 

Pojem dřevostavby se v posledních desítkách let proměnil doslova k nerozeznání. Zatímco dříve znamenal tento pojem masivní stavby vystavěné z kvalitních masivních dřevin, dnes nabízí většina stavebních firem jen moderní dřevostavby. Moderní dřevostavby jsou stavěné z lisovaných desek dřevotřísky a s těmi klasickými mají pramálo společného. Na moderní dřevostavby lze sehnat hned desítky firem. Pokud máte zájem o tu klasickou, je nabídka mnohem menší. I na našem trhu se ale najdou na klasické dřevostavby specialisté.

 

Roubenky Roubal – specialista na klasické dřevostavby

Specializovanou společností na klasické dřevostavby na našem trhu je například společnost Roubenky Roubal. Tato společnost je předním dodavatelem těchto staveb pro oblast Krkonoš, ve které jsou roubenky a poloroubenky typickou stavbou. Své služby ale nabízí zájemcům o opravdu stylové bydlení po celé ČR. Výstavba probíhá z masivního smrkového dřeva a díky dlouholetým zkušenostem je výsledkem útulná, komfortní a naprosto jedinečná stavba. Kouzlo masivního dřeva je nenapodobitelné.

 

Roubenky na klíč

Specializací společnosti Roubeny Roubal je výstavba roubenek, poloroubenek, roubených staveb, roubených domů, dřevostaveb a hrázděných staveb v klasickém retro stylu. U každého ze zmíněných typů staveb je možné konstrukci přizpůsobit požadavkům zákazníka. Pro minimální starost s výstavbou nabízí firma svým zákazníkům také výstavbu roubenky na klíč. Společnost se postará o všechny náležitosti, spojené se stavbou a také o vyřízení stavebního povolení. Zákazníci se pak mohou už jen nastěhovat do nového, elegantního domu.

 

Všechno, včetně návrhů a realizace interiérů

Pokud se již rozhodněte pro výstavbu klasické dřevostavby, uděláte to zejména díky jejímu elegantnímu vzhledu. Proč ale zachovat eleganci jen zvenčí, když může být i v interiéru. stačí jediné. Vybavit interiéry stylovým dobovým nábytkem. Najít a sehnat takový nábytek nemusí být vždy jednoduché. Ale i o to se může postarat společnost Roubenky Roubal. Další nabízenou službou jsou totiž návrhy a realizace interiérů pomocí dobového nábytku, vybavení a dekorací.

 

Kompletní informace o společnosti najdete na www.roubenkyroubal.cz