Omezení mytí oken s moderní nano impregnací

Hledal jsem dlouho variantu, která by omezila časté umývání oken, vzhledem k tomu, že vše se provádí na celé budově školy je pro nás časté umývání vysokým nákladem. Proto jsme zvolili možnost GLP impregnace, kterou nabízí firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Kontakt jsem si našel na internetu, když jsem vyhledával možné varianty samočištění oken, kterou používám na své auto u čelního skla.

 

Při prvním kontaktu s firmou jsem byl nadšený, protože měli velmi vstřícný přístup. Domluvili jsme se na schůzce u naší školy, protože jsem chtěl, aby viděli celou rozlohu školy a umístění oken. Domníval jsem se, že u jednoho křídla nebude možné vše provádět z vysokozdvižné techniky, protože je u budovy kašna a není možné tam tuto techniku přivézt.

 

Technik z firmy A SERVIS, který přijel na obhlídku, nám sám vysvětlil různé možnosti spojené s výškovým mytím oken. Domluvili jsme si datum, kdy přijeli naše okna naimpregnovat. Časté umývání oken nám způsobovalo vysoké náklady, sice GLP impregnace není levnější, než mytí oken, ale určitě se to dlouhodobě odrazí na nákladech, které jsme měli s mytím oken spojeny. GLP funguje velmi spolehlivě při každém dešti a zůstávají čistá okna.

 

Jsem ze své vlastní zkušenosti přesvědčen o tom, že je tato firma vhodným kandidátem na precizní provedení práce. Pracovníci se chovali slušně a práci si neodkládali. Ihned po příjezdu začali pracovat a netrvalo jim to ani moc dlouho a bylo vše hotové. Doporučuji všem.

 

 

Snížení nákladů na mytí oken s nano impregnací

 

 

Nikdy jsem neslyšela o tom, že existuje impregnace, po které není třeba umývat okna a ne po dobu několika měsíců, ale po dobu několika let. Mým úkolem bylo zajišťovat mytí oken pro velká obchodní centra, která sídlí v centru města. Byla to téměř plynule opakovaná práce, protože při dokončení umytí budovy se začínalo znovu na další a tento kolotoč neustále pokračoval.

 

Službu mytí oken jsem zajišťovala spolu s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., a ti teď zajišťují novinku GLP nátěr – nano impregnace, mytí oken prosklených ploch a skleněných fasád. Dlouho jsem nad tím uvažovala zda-li to svým zákazníkům nabízet, ale po představení výhod jsem nabídku přece jen udělala.

 

Dva obchodní domy neváhaly a GLP impregnaci okamžitě chtěly. Má to řadu výhod, a to například takové, že po dobu 6 let není třeba okna umývat od běžných znečištění jako je prach a pyly, ale také to ušetří mnoho vynaložených financí za mytí oken.

 

Náklady za mytí oken u takových budov jako jsou obchodní domy, jsou vysoké a každý chce mít neustále lesklá okna a skleněné plochy, protože reprezentují celý objekt.

 

Také se docela ohlížím na ceny a vím, že v poměru s kvalitou a zárukou jsou ceny u firmy A SERVIS velmi příznivé a vyhovují nám všem. Mohu doporučit všem, kteří potřebují jakoukoliv úklidovou službu a chtějí mít garanci pečlivosti, diskrétnosti a kvalitně zajištěné práce.