VENKOVNÍ SVÍTIDLA EGLO – ÚSPORNĚ A EFEKTIVNĚ

Vše, co očekáváte od svítidel, najdete v sortimentu společnosti EGLO – úspornost, efektivnost, rozmanitý design a kvalitní zpracování. Každým rokem přibývají v katalogu EGLO nová svítidla – nová svým designem, funkčností i výkonem. Ať už hledáte svítidlo pro interiér či exteriér, máte z čeho vybírat. Pokud vám nestačí listování katalogem a potřebujete vše vidět v reálu, je pro vás připravena expozice svítidel přímo ve vzorkové prodejně v Horních Počernicích. Tam máte čas a klid si vše pořádně prohlédnout a vyzkoušet. K dispozici je vám také personál, který vám dokáže usnadnit rozhodováním dobrou radou nebo tipem. 

Absolutní novinkou je venkovní svítidlo s LED technologií z řady XENIA. Jde o svítidlo, jehož pohyblivá část umožňuje jednoduché nastavení tak, aby osvětlovalo prostor přesně podle požadavků zákazníka. LED technologie je navíc extrémně úsporná, takže provozní náklady jsou velice nízké. Svítidlo je vyrobeno z nerez oceli v kombinaci s odolným sklem.

Segmentem, který osloví milovníky alternativních zdrojů energie, je řada solárních svítidel. Sluneční paprsky nahrazují elektřinu ze sítě a zajišťují dostatečný výkon světelného zdroje pro osvětlení venkovního prostoru po setmění. V široké nabídce EGLO si vybere skutečně každý.

Stejně jako v minulosti sází výrobce EGLO na zákazníky oblíbený design. Jde především o svítidla, která ve dne plní okrasnou funkci a večer pak příjemně osvětlují venkovní prostor.
V novém katalogu venkovních svítidel se tento program nachází v kapitole MODERN. Svítidla z oblasti MODERN (série CARACAS, XENIA) jsou vlastně jakési artefakty, jež samy o sobě dokáží upoutat pozornost.

{phocagallery view=category|categoryid=11|limitstart=0|limitcount=0}

Ze sortimentu venkovních svítidel EGLO stojí za zmínku ještě další tři programy:

Program CLASSIC (série PLATON1, BOND, THASSOS) zahrnuje svítidla prověřená zákazníky během uplynulých čtyř desetiletí. Lze říci, že tento program obsahuje svítidla, která si zákazníci vybírali nejčastěji. Jde o skloubení tradičního designu a moderních technologií.

Program FUNCTION (série ONJA, ZIMBA LED) sází na účelnost. Jedná se o sérii svítidel, která jsou zpravidla zapuštěná do zdi, schodů nebo do země. Viditelná jsou obvykle pouze skla chránící žárovky, samotná tělesa svítidel jsou skryta lidskému zraku.

Program TRADITIONAL (série PESCARA, URBINO) odkazuje na modely z nedávné i vzdálenější minulosti. Jde o svítidla v retro stylu, jež umožňují splňovat představy náročných zákazníků. S jejich pomocí můžete dodat svému obydlí a venkovnímu prostoru atmosféru jakéhokoli historického stylu.

{phocagallery view=category|categoryid=12|limitstart=0|limitcount=0}

Podstatnou část produkce EGLO si zákazníci mohou prohlédnout v příjemných prostorách showroomu v Praze – Horních Počernicích. Svítidla lze rovněž nakupovat z pohodlí domova prostřednictvím e-shopu na adrese www.eglo.cz.

KONTAKY:

sídlo firmy:
EGLO Česko-moravská svítidla, spol. s r.o.
Náchodská 2479/63
193 00  Praha 9 – Horní Počernice
telefon: 281 924 163
fax: 281 925 205

www.eglo.com

vzorková prodejna:
EGLO Česko-moravská svítidla, spol. s r.o.
Náchodská 2479/63
193 00  Praha 9 – Horní Počernice
telefon: 281 923 166

www.eglo.cz

otevírací doba:
po – pá           08.00 – 18.00
so                    09.00 – 12.00