Připravte se na zimu a ušetříte!

Zima a s ní spojená topná sezóna se pomalu ale jistě blíží. Také se už teď děsíte výdajů na topení? Pokud budete chytří, bát už se nemusíte. Výdaje na topení totiž lze jednoduše snížit. Jak? Odpověď znají odborníci ze společnosti Foukané izolace s.r.o.
Úspora a kvalita

Společnost Foukané izolace s.r.o. působí na českém trhu již slušnou řádku let a za tuto dobu ušetřila náklady na bydlení mnoha zákazníkům. Buďte chytří i vy! Společnost Foukané izolace vám může pomoci ušetřit metodou foukané vlny, která patří mezi nejúčinnější způsoby tepelné izolace. Díky izolaci pomocí foukané vlny ušetříte 20 až 30% ročních výdajů na topení! A to se skutečně vyplatí.


Kam s izolací?

Foukaná izolace se dá aplikovat téměř ve všech stropních prostorech. Je možné ji použít na trámové stropy, pultové střechy i vazníkové konstrukce. Foukaná izolace má hned několik výhod. Její instalace je snadná a rychlá. Vlna zakryje prostor ve 100% takže je izolace velmi efektivní. Vlna je také nehořlavá a odolná vůči plísním, hnilobám i škůdcům, nehrozí vám tak žádné nebezpečí.


Kompletní servis

Pokud uvažujete o izolaci vašeho stropu pomocí metody foukané vlny, jste rozhodně na dobré cestě k ještě spokojenějšímu bydlení. Pokud zkontaktujete společnost Foukané izolace, budete spokojeni ještě více. Odborníci z této firmy totiž provedou profesionální práci rychle a spolehlivě. Mají pro vás také připravenou skvělou cenu, nadstandardní záruku a dopravu po celém území ČR zdarma!

Připravte se na zimu! Kontakt na společnost Foukané izolace s.r.o. naleznete na www.foukaneizolace.cz .