Připravte se na zimu už nyní!

 

Myslíte si, že na loňskou zimu jste nebyli dostatečně připravení? Měli jste ve svém domě velké tepelné ztráty a chcete je minimalizovat? Účinným a rychlým řešením je zateplení střešních a stropních prostor. Tento druh zateplení dokáže zmenšit tepelné ztráty a dosáhnout úspory až ve výši 33%. Stačí jen správně vybrat materiál a firmu.

 

Nechte si udělat cenovou nabídku zdarma
foukané izolaceKaždý rodinný dům i soukromý objekt má na zateplení odlišné požadavky a potřeby. Proto se nedá seriozně říci žádná průměrná cena zateplení takzvaně „od stolu“. Některé objekty potřebují pouze navýšit schopnosti stávající izolace. Stačí méně materiálu a cena bude nižší. V objektech, které žádnou izolaci nemají, bude cena zateplení pomocí foukané izolace samozřejmě vyšší. Proto si nejprve nechte udělat nezávaznou cenovou kalkulaci. Máte dvě možnosti. Můžete si nechat udělat kalkulaci, za kterou zaplatíte, nebo si můžete nechat udělat kalkulaci od společnosti Foukané Izolace s.r.o. Společnost Foukané Izolace s.r.o. je jednou z největších a nejspolehlivějších firem na zateplení foukanou minerální izolací. Svým zákazníkům nabízí bezplatné zpracování návrhu řešení a cenové nabídky pro konkrétní dům.

 

Jak spolupráce probíhá?
Nejprve stačí navštívit stránky foukaneizolace.cz a kontaktovat společnost. Na základě domluvy bude přímo na místo zamýšlené investice vyslán technik, který provede odborné posouzení objektu. Na základě výsledků posouzení navrhne odpovídající postup a zpracuje cenovou nabídku. To vše zcela zdarma. Samozřejmě navrhne nejvýhodnější využití foukané minerální izolace podle vašich požadavků. Pokud budete s nabídkou spokojeni, stačí pouze domluvit termín celé realizace. Zateplení běžného rodinného domu trvá společnosti Foukané Izolace s.r.o. zpravidla 4-5 hodin. Aplikace nevyžaduje zpravidla ani žádné stavební přípravy.

 

Více se dozvíte na www.foukaneizolace.cz