Kamenná vlna jako účinný způsob izolace

Pokud chcete mít doma teplo, je nutné zabránit jeho úniku z objektu – to je logické. Nejvíce tepla často uniká střešními prostory. Tomu můžete velmi efektivně zabránit pomocí foukané izolace. Jaké jsou možnosti?

 

  

 

Metoda s maximálním účinkem
Metoda foukané izolace (kamenné vlny) do stropních prostor vašeho objektu je velmi účinná a má hned několik výhod. První z nich je její rychlost. Nepotřebujete totiž nic připravovat a upravovat. Zkušení odborníci vše zvládnou během několika hodin a to téměř bez nečistot (zateplení trámového stropu o ploše cca 100 m2 je provedeno během 3-5 hodin). Další skvělou vlastností je dokonalost vykrytí izolovaného prostoru – kamenná vlna vykryje 100% prostoru, takže nemusíte mít obavy ze vzniku teplených mostů.

izolace 2

Vysoká odolnost materiálu
Další benefity vycházejí ze samotného složení kamenné vlny. Díky svému specifickému složení kamenná vlna nepřijímá vlhkost, čímž zabraňuje vzniku jakýchkoliv plísní nebo hnilob, zabraňuje také množení škůdců. Kamenná vlna je také nesléhavá a nehořlavá (odolnost > 1000°C).

Použít se dá kdekoliv
Metodu izolace pomocí kamenné vlny je možné aplikovat na všech typech stropních konstrukcí. Kamenná vlna se dá použít na trámové stropy, pultové střechy i vazníkové konstrukce. Na provádění izolace pomocí kamenné vlny se specializuje například společnost Foukané izolace s.r.o. Kromě profesionální práce nabízí svým zákazníků bonus v podobě dlouhé záruky 60 měsíců.

Více informací najdete na www.foukaneizolace.cz.