S nábytkem od UNIS-N si na své chatě užijete ještě o trochu více!

Také trávíte volný čas na chatě nebo chalupě? Chcete si své volné dny užít ještě více? Pokud ano – začněte u interiéru a vybavte si svou chatu dřevěným nábytkem. Pomůže vám v tom široká nabídka společnosti UNIS-N. Prosím, inspirujte se…

 

 

 

 
  

Styl v každém detailu
Společnost UNIS-N patří mezi tradiční české firmy, které se specializují na výrobu kvalitního nábytku z masivu. V jejich nabídce najdete stylový dřevěný nábytek, který je na chaty a chalupy přímo stvořený. Veškerý nabízený nábytek je vyroben ze 100% masivu. Má velmi kvalitní povrchovou úpravu přírodními vosky. Ty nábytku dávají nejen skvělý vzhled, ale jsou i zárukou jeho vysoké odolnosti a životnosti. Díky tomuto typu ošetření má nábytek z masivu stále své přírodní kouzlo.

kuchyňská linka

Široká nabídka i atypická výroba
V nabídce společnosti UNIS-N najdete všechny druhy nábytku, jako jsou postele, skříně, stoly, židle, lavice, botníky nebo truhly. Pokud si ze standardní nabídky nevyberete, nemusíte propadat panice. Profesionálové z UNIS-N vám vyrobí i nábytek atypických rozměrů, kuchyňské linky, interiérové schody a dveře, nábytek který bude podle vašich představ. Stačí se jen zeptat.

posteljídelna

Mnohem více
Chata to ale není jen interiér. Důležité je i její okolí. V nabídce UNIS-N proto najdete také vysoce odolný zahradní nábytek nebo zahradní dekorace, které kouzlo okolí chaty dokonale dotvoří.

Dejte své chatě styl! Kompletní nabídku společnosti UNIS – N najdete na www.dreveny-nabytek.cz. V případě zájmu o atypickou výrobu vám jsou k dispozici zcela nové internetové stránky www.zakazkovyinterier.cz.